Sveiki. Kilo vieną diena man kvaila mintis apie blog’erius ką nors sukurt. Pasirodo be krūvos tekstų rašytojų, turim keletą video blog’erių. Vieną tokią žinojau nuo seniau. Pasivadinusi „Kruopienė“. Užkliuvo ji savo… nežinau kuo. Nesąmonėm turbūt. Klausiau ar nenorėtų ką bendro padaryt, bet net neatsakė… Tai padariau bendrai ir be jos :D

Kaip Edvinas iš blogerių vagia

Įkvėpimo, jei galima tiap vadint, paėmiau iš Freddie W. ir DeStorm Konkrečiai šito video.

fun fact: kai kas komentaruose mačiau galvoja kad aš ten kompą išnešu :) Gerai, tegu galvoja. O jum, skaitytojam, pasakysiu kad ne kompas ten, o mano sesers tapytas paveikslas ;)

Vėliau pradėjau daugiau video blogerių ieškot. Pasirodo yra keli, susiskirstę mažom bendruomenėm. Geriausiai atsimenu tokį greitakalbį. Bet net vardo nežinau. Keista tik kad vėliausi jo video apie tą patį - jį. Žmonės užduoda jam klausimus, o jis su savo mergina greitakalbe juos atsako. Prasminga? Nežinau. Ne turbūt.

NEEeEEXT!!!#%#$&^

Rašiau dainą apie liūdną blogerį. Ir akordus net pasirašiau, galima dainuot kaip ir. Klausimas tik kada aš tai įrašysiu ir parodysiu vilkų gauj… internautam.

Kitos Naujienos:

Pradėjau su draugu serialą. Na nevisai pradėjau. Nebuvo ilgalaikės intencijos šiuo klausimu. Paprasčiausiai susėdom vieną dieną ir nusprendėm ką nors nufilmuot. Serialą pavadinom „20 galvos tūrio vienetų“, arba „20gtv“. Gavosi 8 serijos jo svaičiojimų mano klausimais :) Gal kiek nesąmonė, bet vistiek - pirmas serialas. Džiaugiuosi visai. Linkas į serialą čia <—

Patiko (0)

Rodyk draugams