BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemokamas wallpaperis | pavadinau “Kaip Vista”

Tai va, naujas wallpaper’is. Bet ne jame esmė. Bandžiau įsidėt į saitą šitą AdSense, ir neleidžia T.T Mėšlas. Dėl to noriu paklaust kiaip, jūsų manymu, galima užsidirbt iš blogo? Labai laukiu atsakymų ^^

Panašu į Vista wallpaperį

Panašu į Vista wallpaperį

Rodyk draugams

Naujas wallpaperis

Turėjau įkelt vakar, bet nespėjau.

Man asmeniškai šitas nelabai patinka…

Oranžinis fonas

Oranžinis fonas

Rodyk draugams

!@#%$^##@$ | Blogas krečia erzinančias išdaigas

Vakar blogas streikavo - gavau atsiprašymą, tada parašiau, kad man malonu, jog į skundus kreipia dėmesį, tai dabar ištisai vien erorus mėto:
Warning: is_dir(): Stat failed for /var/www/blogas.lt/data/wp-content/blogs.dir/7375/files/2009 (errno=13 - Permission denied) in /var/www/blogas.lt/data/wp-includes/functions.php on line 1436

Warning: is_dir(): Stat failed for /var/www/blogas.lt/data/wp-content/blogs.dir/7375/files (errno=13 - Permission denied) in /var/www/blogas.lt/data/wp-includes/functions.php on line 1436

Warning: mkdir(/css): Permission denied in /var/www/blogas.lt/data/wp-content/mu-plugins/css_editor.php on line 52

Warning: mkdir(/css/def…… ir t.t.
Dizainas, aišku, vėl prapuolė. Nedarysiu nieko šitam saite, kol viskas nesusitvarkys. Nežadu kas penkias minutes atstatinėt dizaino, kai žinau, kad jis visvien dings. Vakar dar ir paveikslėlių įsikelt neleido…

Einu geriau wallpaperį naują padarysiu, ir blogo.lt būsimo susitvarkymo proga padovanosiu jum.

P.S. Kol rašiau šitą žinutę, viskas susitvarkė :) Wallpaperio pagamint dar nespėjau XD

Rodyk draugams

Operatyvieji blogiečiai | Malonus aptarnavimas

Parašiau savo praeitam poste nusiskundimą blogo sistema, tai kaip mat gavau atsiprašymą į komentarus :) Net nemaniau kad šitos svetainės valdytojai tą mano postą išvis kada pamatys, bet pamate :) Jaučiuosi pamalonintas susirūpinimu.

Nežinia kiekten buvo nuoširdumo, bet man vienodai XD

Rodyk draugams

Nemokamas paveikslėlis telefonui | Ką čia blogas išdarinėja?

Šiandien ryte įkėliau savo gamybos wallpaperį, kurį buvau nukišęs kažkur. Vėliau pamačiau, kad įėjus į blogą telefonu neleidžia ant jo paspaust (kad būtų galima išsaugot). Nusprendžiau pakeist taip, kad būtų galima. Ir spėkit ką. Ogi dabar visai jo nerodo ir negana to, staiga dingo visas mano kątik pakeistas svetainės dizainas. Gerai kad turėjau jį išsisaugojęs kompe. Taigi, BLOGE!! ką čia po perkūnais išdarinėji? Ką aš būčiau daręs, jei nebūčiau išsisaugojęs to savo dizaino? Daryčiau per naujo? a? A?

Pabandysiu paveikslėlį įkelt iš naujo.

http://fruktas.files.wordpress.com/2009/05/sky1.jpg?w=240&h=320

Rodyk draugams

Remontas baigtas | nemokamas blogas, bet vistiek neblogai atrodo

Suremontavau savo “kubricks’ą” :) (kas nežino, taip vadinasi ta įprasta mėlyna blogo tema). Dabar, manau, tikrai geriau atrodo ir nebus gėda reklamuotis, kad galiu padėt blogus tvarkyt ir su grafika dirbt. (Anas blogo variantas šito apie mane pasakyt negalėjo )

Kadangi užsakymų nesulaukiu, bandysiu savo pasiūlymus piršt asmeniškai. Floodas, sakysit, bet taip toli gražu nebus. Nežadu siųst daugiau kaip 5 pasiūlymų, nes jei visi sutiktų, turbūt nespėčiau visiem laiku užsakymų vykdyt.

Į galvą kaip kulka iš vinčesterio kątik šovė mintis, kad naudoju kažkokį verslininkų žodyną (”pasiūlymas”, “užsakymai”), ir tai apgailėtina, nes neesu pardavęs dar nė vieno “produkto”…

Taigi, toliau laukiu užsakymų, o tuo tarpu gal prisėsiu kelis naujus fonus telefonui sukurt.

Iki greito!

P.S. Komentuokit blogo išvaizdą. Kas negerai? Ką reikia keist? O gal viskas tvarkoj o.0?

Rodyk draugams

Pirmi fonai | Keli fonai telefonam (originalūs ir niekur nenaudoti)

Ilgai nelaukęs keliu pirmus savo darbo “wallpaperius” telefonam. Raiška 240×320, bet neblogai atrodys ir ant mažesnių ekranų.

Žalias lapas

Lapas su lašais

Jei norit, galiu uždėt kokį nors reikiamą tekstą

Jei norit, galiu uždėt kokį nors reikiamą tekstą

Buvo dar ir debesys toki, bet nukišau kažkur ir dabar neatrandu. Jei rasiu - parodysiu. Taip pat planuoju pasikeist tą kvailą paveikslėlį blogo viršui, apatinį irgi keist reikia, o jei tiks, tai gal ir fonas keisis :)

Rodyk draugams

Ką aš ketinu daryt? | Priimu užsakymus :)

Sumaniau vasarą padirbėt mano mėgstamoj srity - multimedijoj. Galvoju blogerių (ir ne tik) užsakymais gamint jiem paveikslėlius blogui (headerius), jų puslapius pakoreguot (paplatint, fonus, šriftus pakeist ir pan.). Neatmetu galimybės ir reklamą gamint (banerius, flash reklamėles). Dar čia dėsiu savo sukurtus fonus telefonam, o jei bus užsakymų, tai ir atliktus darbus įdėsiu jum įvertint :)

Rodyk draugams