BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujas piešinys

Vėl piešiau su pele. Šį kartą vazą, bet va kas išėjo XD :

Rodyk draugams

Mano sesės filmukas (nuoroda nebeveikia)

Mano sesė sumanė dalyvaut konkurse. Jos klipukas yra apie vasaros džiaugsmus. Žiūrėkit ir kitiem parodykit (taip padėsit jai laimėt): http://www.netiks.lt/video.php?videoid=290

Gali būt, kad ir aš filmuką ten dėsiu. Iš tikro tai jau pradėjau, bet nežinau ar užteks kantrybės pabaigt. Maniškis bus apie tai, kaip “aš nekenčiu savo boso”.

Rodyk draugams

Pabandžiau piešt su pele

Va kas gavosi :)

Kriaušė

P.S. Moziu vadinuosi kituose saituose

Rodyk draugams

Naujas darbas. Šį kartą 3D

Vat, bandžiau piešt, su photoshopu redaguot, o dabar mano darbelis su trimačio modeliavimo programa :) vadinasi “Ateities žaislas” arba “robotas dėžėj”. Pats modelis nėra labai sudėtingas. Greičiau lengvas (ilgai šitą programą turiu, bet naudotis vistiek gerai nemoku).

Parašykit ką manot.

P.S. Gal kas turi man užsakymų reklamos, grafikos ar svetainių kūrimo srity? Tam šį blogą juk ir kūriau, kad darbelio gaučiau vasaros metu ;)

Rodyk draugams

Rasos | Taip gerai dar nešvenčiau

Vakar per naktį šventėm rasas. Pradėjom su folkloro mokytoja vienam kaime. Bobulyčių prisirinko, šiek tiek jaunimo. Alkoholio praktiškai nebuvo (saikingai). Pašokom, padainavom, Saulę palydėjom, merginos vainikus paleido. Tuo praktiškai ir baigėsi (priminimas sau: mačiau seniai seniai matytą gitaros mokytoją). Nelabai linksma buvo, bet mes patys kalti kad mažai su naujais žmonėm bendraujam.

Mus paleido apie 11h vakaro. Aš su sese nuėjau švęst į kitą vietą - su kitu folkloro ansambliu. Va ten tai buvo ^^. Prie įvažiavimo - krūva automobilių, kaip kokiam neblogam suvažiavime. Iš pradžių šokom šokius įvairius (su pertrauka, nes užėjo lietus, nuo kurio turėjom slėptis mašinose), tada šiek tiek mum papasakojo apie tradicijas (mūsų vadovė to praktiškai nedaro - pasako tik tai, ką ir taip visi žino), tada lankėm medžius  (lankau folkloro ansamblį 12 metų, o šitą dariau pirmą kartą! Pasirodo buvo ir tokia tradicija), dainavom prie kiekvieno medžio atitinkamas dainas. Šiaip dalis medžių buvo simboliniai, nes ten prie upės nedaug skirtingų medžių auga. Vėliau ėjom batų ir vainikų ant šakos mėtyt. Iš kurio karto užsikabina - po tiek metų tuoksies. Aš savo kedų nemečiau :) Po to merginos leido vainikus. Vienas vaikinukas po to šoko vandenin ir visus sugaudė (apsikarstė jais ir upės žolėm, todėl gavo “miškinio”,”pelkių pabaisos” laikinas pravardes) :) Tada dainavo prie upės , bet aš su sese nuėjom prie laužo - nuo rasos sušlapo batai ir kelnės. Tuomet vėl šokiai, o po jų sudeginom morę, užlipom ant kalnelio ir laukėm saulės dainuodami. Kai sulaukėm (pačios saulės nematėm, nes debesys užstojo), ėjom praustis rasa, kad būtumėm gražūs ir sveiki ^^. Po to toks stalas buvo, po kurio ėjom namo. Likę dar per laužą šokinėt turėjo, kad sektūsi.

Apibendrinimas: šventė buvo daug geresnė nei tokia, kokias švenčiam kievienais metais. Vien dėl to, kad tai yra atskira, susitapatinusi bendruomenė. Jokių svaigalų, visi “savi”, bendraujantys, o ir renginys neblogai suruoštas, pagal tikras tradicijas. Norėčiau pakartot :)

O kaip jūs rasas (o gal Jonines) šventėt?

Rodyk draugams

Va kodėl senovės lietuviai anksti ėjo gult

Buvau nuo penktadienio iki šiandien kaime. Kapojau malaks :) Ariau nuo ryto (maždaug nuo 10 iki tiksliai nežinau, bet jau buvo ganėtinai vėlu(aišku su atitinkamom pertraukom ir nelemtu ėjimu bažnučion) ) šeštadienį ir šiandien(nuo 10 iki 16h, nes buvo autobusas namo) (sekmadienį neleido, nes gi “sekmadienis”). Kadangi esu “miesto vaikas” iš praktiškai kaimo, tai fizine veikla dažnai neužsiimu.  Dabar skauda nugarą (žiauriai nepatogu buvo kapot ir malkas tūsyt, nes esu aukštas), o ryt skaudės riešus(pasimokiau, nes taip buvo sekmadienį). Sukapot visko nespėjau (gėda, nes turbūt kaimo vaikas būtų greičiau susitvarkęs) ir liko apie 10 gal kulbių. Gal todėl, kad per nemokšiškumą dalį nekapotų malkų “pakasiau” po sukapotom XD. Vienu žodžiu pavargau (abiejom prasmėm) ir važiuodamas namo daugiau apie nieką kitą ir negalvojau, tik apie poilsį :) Pasiteisina teksto pavadinimas.

OK, pasiskundžiau, pasiguodžiau, o dabar reikia galvot kuo blogą pildyt. Vasara prasidėjo ir mano tinginystė matyt padidės…

Va, prisiminiau, ENORCOS bloge paveikslėlį laimėjau ^^. Nežinau kaip jį ten atsiimt, ar atsisiųst į kompą galėsiu, bet žiūrėsim.

Taip pat šiandien teta perdavė diplomą iš gamtininkų centro. laimėjau konkurse “Plukė 2009″ su savo svetaine apie pavasario gamtos saugojimą. Diplomas tai patylėsiu. Mano mokyklos pavadinimas ir konkurso pilnas pavadinimas nesutilpo dviejose eilutėse, todėl išsiplečia ant diplomo šonų !! Atrodo lyg pats būčiau atsispausdinęs :D Tikrumo įspūdį tik parašas ir antspaudas suteikia. Bet šiaip koks gi skirtumas? Tik dovanėlės įdomios :) Apie gamtą, kuri man labai “rūpi” ;D. Dalyvavau, nes buvo galima svetainę kurt. Gerai buvo, kad gavau “gudrių atsakymų knygą”. Joje aiškina įvairius reiškinius fizikine prasme, todėl šiek tiek įdomiau.

Apibendrinimui galiu pasakyt, kad man pastaruoju metu sekasi. Kaži kaip bus toliau.

P.S. vadinuosi “KuriuViską”, bet jau nesugalvoju ką kurt. Padėkit, arba teks laukt įkvėpimo…

Rodyk draugams

Mano pieštas drakonas

sesuo gavo knygą apie piešimą, o pastaruoju metu kaip tik lankausi ENORCOS bloge, tai kilo idėja nupiešt drakoną :) Atrodo ne per geriausiai, ir tie žvynai… Bet kaip pirmam bus gerai. Komentuokit prašau.

Rodyk draugams

Mano dizainas grožio salonui

Pradėjau dalyvaut konkursuose, ir pakliuvau į vieną, kur reikia sukurt dizainą grožio salono puslapiui. Tai štai mano dizainas:

Grožio salono dizainas

Pergalės su šiuo darbu nesitikiu, nes konkurentai tų konkursų senbuviai :) bet, jei jum dizainas patiko - visada galit rašyt ir nusipirkt. Kaina 20Lt (labai pigiai + pakoreguosiu kad būtų į jūsų svetainės temą).

Rodyk draugams

Greitosiomis sumestas nuotraukų “fusas”

Sujungiau 2 fotkes :) Pavadinau “Robotuku”. Reikškit nuomonę ;)

Rodyk draugams

Įkvėpimas | Filmukas su delfinu

Žiūrinėjau  internetą ir radau įdomią asmenybę - Tadą Vidmantą. Peržiūrėjau jo darbus ir sumaniau pats ką nors padaryt. Pavadinimą parinkau pagal jo video “When technic is better than idea”. Žiūrėkit ir sakykit ką galvojat.

Rodyk draugams