BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaisti akcijų biržoj - smagu

Jau senokai esu užsiregistravęs swedbanke. Kai ten turi sąskaitą, galima registruotis ir jų jaunimo programoj “ZOOM”. Ten radau vieną mane iki šiol džiuginantį dalyką - investavimo žaidimą. Žaidžiu nelabai rimtai bet jau turiu uždirbęs apie tūkstantį litų (virtualių aišku).  Kai pradėjau žaist, dar nenumaniau kokios bus to pasekmės. Dabar stengiuosi nepraleist žinių, nes rodo akcijų pasikeitimus. Taip pat apie akcijas pradėjau skaityt internete ir sergu už jas panašiai kaip žmonės serga už sporto komandą :) Investuoji 20′000 LT ir meldiesi, kad nenukristų akcijų kainos :) O koks nusivylimas apninka, kai parduodi akcijas, o jos kitą dieną pakyla 10% XD Žinoma, būna ir džiaugsmo akimirkų, kurios atperka niūriąsias ;D. Beje, žaidimas įdomus ir todėl, kad uždirbus didesnį kiekį pinigų galima juos iškeist į “ZOOM taškus”, o pastaruosius - į prizus. Brangiausiam daiktui nusipirkt (laptopui) reikėtų apie 1′600′000 LT uždirbt (pradedant 100′000). Taip, tai užtruktų be galo ilgai ir pan., bet ko norėt? Čia gi praktiškai pinigai iš oro.

Dabar turiu tikslą surinkt tiek pinigų, kad galėčiau juos iškeist į kokį nors geresnį daiktą (nenoriu leist ant sąskaitų papildymų visokių). O jų yra gana daug. Manau išleisčiau telefonui, iPodui, o jei prasisukčiau - gal net netbook’as išeitų ^^

Rodyk draugams

Nauji dizainai

Prisiminiau, kad neįdėjau savo paskutinių darytų dizainų. Vėl dalyvavau Uždarbis.lt konkursuose, vėl nusivyliau, bet turbūt grįšiu… (praeitą kartą sakiau kad negrįšiu, bet grįžau. Žiūrėsim kaip dabar bus :D ). Žmogui reikėjo dizaino Lineage 2 puslapiui. Deja, laimėjau ne aš, taigi galiu parduot kam nors kitam :) Kaina 50lt. Paveikslėlį viršutinį, tą elfę ir meniu spalvas galima keist. Žinoma, galima ir visą svetainę pakeist ;D. Turiu omeny naujo dizaino užsakymą. Visada padėsiu, tikrai (aišku jei piniginis atlygis atitiks norus).

Pakomentuokit jei negalia. Gal net patarimų turit?

Rodyk draugams

Nu duok bobom vairuot… | Seniai nerašiau

Oi, krūvos darbų vėl. Reikia savo filmukui peržiūrų surinkt, trumpą siaubiaką nufilmuot, reklamėlę dar darau… O dar kiek darbų iš senesnio sąrašo liko T.T Ir kodėl paroj tik 24 valandos? Tiek būtų galima visko nuveikt… Aišku, galiu ir dabar sėdėt ten bilekiek, bet tada sveikata kentės ir t.t. Knisa.

Dabar apie bobas už vairo. Ne apie merginas, o apie bobas. Važiuojam šiandien susitranzavę moteriškę kažkokią (šaunuolė, kad trim žmonės sustojo :) ). Kai jau beveik pasiekėm kelionės tikslą, pastebėjau, kad pas ją nėra priekinio veidrodėlio XD Dieve mano, galvoju, ar tau viskas gerai? Tada dar geriau - jai parašo SMS, ir ji, viena ranka kreivodama vairą - sumanė jį perskaityt. Vapsčia galvoju užmuš ji mus. Viršūnę pasiekė tada, kai likus apie 50m iki sustojimo ji pasiėmė mobilų ir kažkam paskambino. Aišku, nežinia kas blogiau - rašyt/skaityt SMS, ar kalbėt telefomu prie vairo…

Rodyk draugams

Vienas dviratis visai Lietuvai

Šiandien užtikau smagią viktoriną. Jos pagrindinis prizas - dviratis. Visai nieko būtų laimėt, pagalvojau, tai pasižiūrėjau į taisykles. Tada ir prasidėjo absurdas. Viktoriną rengia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos, taigi ji paženklinta Vyčio simbolika. Sakytum turėtų būt geras, kokybiškas, naudos duodantis konkursas, bet kad nelabai :) Štai geriausia ir labiausiai mane nustebinusi taisyklių eilutė:

„12. Po penkių turų (gruodžio mėnesį) iš visų teisingai atsakiusių į visus penkių turų viktorinos klausimus bei dalyvavusių rašinio konkurse bus renkamas (burtų keliu) nugalėtojas. Jam atiteks pagrindinis prizas - dviratis.“
Tai jie nori pasakyt, kad konkurso, kuris tesis dešimt savaičių ir kurį rengia valstybinė įstaiga gali padovanot VIENĄ dviratį? Negana to dar ir ŽIEMĄ? XD Ir išvis, ar jis bent turės žiemai tinkamas padangas? Čia tai jau kažkas protingas sugalvojo šitą viktoriną…
Negana to, viktoriną reklamuoja įvairiose svetainėse, o tai reiškia, kad reklamai pinigų nepagailėjo (labai keista, kad reklamoje šmėžuoja net DU dviračiai).
Kaip suprasti? Labai paprastai sakyčiau. Valstybė nori vaikams primint arba išmokyt juos kelių eismo taisyklių, tik visa bėda, jog renkasi klaidingas priemones. Kas kad vaikai ateis, pamatys kad konkursas yra toks ilgas, pagrindinis prizas yra tik vienas dviratis ir dar gaunamas burtų keliu? Jie, kaip kad ir aš padariau, paprasčiausiai nedalyvaus. Ir viso gero brangi investicija reklamai, rangovam, svetainės skilčiai ir t.t.

Rodyk draugams

Pabaigtas darbas | Nuotaikingas filmukas

Baigiau vieną darbą iš savo darbų krūvos. Tai yra animacinis filmukas pavadinimu “Kovaldas nekenčia šefo“. (reikėtų dėt kirčio ženklą ant pirmos a raidės). Filmukas kurtas konkursui “Vasara su netiksTV”, skyreliui “Bosas užkniso juodai”. Mano filmuką galite pažiūrėti čia. Nededu į blogą todėl, kad laimėsiu tik tuo atveju, jei mano filmuką toje svetainėje peržiūrės daugiausia unikalių lankytojų ;) Taigi žiūrėkit, vertinkit, komentuokit ir padėkit man laimėt :)

Prisižiūrėjau wordpress blogų :) noriu dabar sukurt dizainą kokį. Aišku vėl nieko neišeis.

Rodyk draugams

Krūva darbų | nėra laiko

Tai va. Kas mano blogą dažniau paavarto jau pastebėjo, kad rašau rečiau. Turiu du blogus, kuriuos reikia kuo nors papildyt (šitą nebūtina, nes iš jo neuždirbu nieko), reikia užbaigt filmuką konkursui, reikia nufilmuot visiškai naują filmuką kitam konkursui+jam dar turi būt labai geras scenarijus, efektai visokie, tai dar kiek montažas laiko užims. Galiausiai dar dizainus darau (nors ir maniau negrįšiąs į uždarbis.lt, bet keli šimtai litų man būtų neprošal), kurie viską man ir stabdo. Labai ilgai galvoju kaip ką gražiau padaryt, nieko neišeina ir vėl tenka koreguot.  Dar turiu svetainę nebaigtą, į kurią kraunu labai daug vilčių, bet ji mano sąraše paskutinė. Visur terminai visokie, o į konkursus reikia kuo anksčiau video įdėt, todėl nežinau ką daryt. Matyt reiks stabdyt savo numatytų darbų sąrašą ir palaukt kol nors ką užbaigsiu.

Rodyk draugams

Pakvaišusi diena | išleistuvės

taigi, su pinigų pervedimu viskas susiklostė gerai :) o dabar apie šiandienos maišalynę.

Ryte atvažiavo giminių. Jie, kaip žmonės, perspėjo kad atvažiuoja. Pabuvo neilgai, maždaug kol kavą išgėrė. Jiem išvažiuojant atvažiuoja kiti giminės XD paskambino 5min. prieš atvažiuodami. Neblogai perspėja… Bet suprantama - sesers išleistuvės, tai vistiek reikia aplankyt ir ką nors ta proga padovanot. Galų gale su pirmaisiais lankytojais gal metus buvom nesimatę. kai jau visi išvažiavo, pasėdėjom dar nieko neveikdami ir jau po to ėmėm ruoštis bažnyčion. Tik ne melstis, o į sesės išleistuves :) Sugalvojo gi bažnyčioj daryt. Nuėjom anksčiau, kad dar šį tą ten sustatytumėm (sesuo patikėjo darbelio), lapukus sudėliotumėm. Kartu ėjo ir teta (ji kurįlaiką atostogauja pas mus namie) su močiute. išleistuvės praėjo sklandžiai sakyčiau. Mano sesuo rašė apeliaciją rusų kalbai (gavo +4 balus prie apeliuoto rezultato), ir lietuvių rašė, tai jos atestatas “fake” buvo XD (neužpildytas iki galo) Bet neesmė, svarbu iš konteksto neišsiskyrė.

Po to grįžtam namo (jau tik aš su jaunesne sese, nes vyresnioji su mama - baliun :) ). Netikėtai beldžia kas tai į duris - ogi mūsų tėvo kažkokie buvę grupiokai… bilekiek metų praėjo, o jie va būtent šiandien sugalvojo užsukt. sutapimai kažkokie :) Žodžiu šiandien chatoj žmonių buvo kaip reta.

P.S. rašau ir matau, kad 00:05. Vėl nieks neperskaitys XD

Rodyk draugams

Internetinės kančios (dėl pinigų)

OMG, kiek privargau aš dėl uždarbio internete. Bandžiau visokius puslapius ir pagaliau atradau tą (kol kas) nelemtą neobux. Užsiregistravau ir laukiau, kol surinksiu pinigų referalam išsinuomot. Surinkau pinigus į PayPal, pasirodo, negaliu siųst, nes visa vituron priregistruot prie sąskaitos reikia. Tada sumaniau išmainyt savo PayPal pinigus į AlertPay sąskaitą. Parašiau skelbimą prieš savaitę, tai tik šiandien sulaukiau pasiųlymo. Dabar pervedžiau pinigus ir meldžiuosi, kad manęs neapgautų ir man tikrai atsiųstų… Gaila ir tų menkų 5$.. Be to, gavau sąskaitą Swedbanke (pagal jų ZOOM programą) :) Žaidžiu dabar ten visokius investavimo žaidimus ir stebiu kaip krenta mano virtualūs pinigai XD Investavau į TEO nepagalvojęs, kad dabar vasara ir žmonės sėdi prie neto mažiau. nu bet palauksiu aš žiemos :) Mesiu an elektros, šildymo (gi kainas vis sako kad kels) ir to pačio TEO :) Gal surinksiu taip taškų kokiai web kamerai arba flashui :) Vis kas, ir dar nemokamai.

Rodyk draugams

Vienatvės teorija | asmeninis požiūris

Visi žinom ką visi vadinam vienatve. Iškart pasakau, kad ne apie ją šnenkėsiu :) kalbėsiu apie “kitokią” vienatvę.

Kartais man atrodo, kad visam pasauly realus tik aš vienas. Kaip kokioj “Matricoj”. Visi, net ir artimiausi žmonės - susimokę robotai (čia labiau bendrinis pavadinimas, nesakau kad būtinai robotai), sukantys ir vaidinantys gyvenimą. Kaip kažkokia istorija, kurios centre esu aš. Kodėl aš? Todėl, kad galiu garantuot tik už save. Aš turiu savo mintis, suprantu kaip/kad galvoju, tuo tarpu aš nežinau ką daro kiti. Gal jie (ta prasme ir JŪS) gauna į galvą įsakymus, nuorodas kažkokias. Gal jie mato kitokį vaizdą nei aš, gal jie turi papildomų jutiklių, padedančių tobulai orientuotis aplinkoj, gal gali bendraut telepatiškai ir t.t. Juk logiškai galvojant tai įmanoma. Aš neesu buvęs Amerikoj (petų ir šiaurės), Azijoj, Afrikoj, Galų gale esu matęs tik dalelę pačios Europos, tai iš kur aš galiu žinot kad tokios vietos tikrai egzistuoja? Jei giminės ar draugai pasakoja kad ten buvo, tai kodėl jie nagali taip tik sakyt? Nepamirškim kad jie - susimokę robotai ir gali meluot. Kas jiem trukdo?

Išeina taip, kad viskas ką matau ir skaitau apie nematytus, nežinomus dalykus gali būt melas. Dar lengviau apie online gyvenimą šitą pasakyt :) Kas man gali garantuot, kad JŪS, tie, kurie dabar skaito šitą įrašą, neesat mašinos arba, pvz. eksperimento bendraautoriai, fiktyviai atsakinėjantys ir lankantys mano blogą, kad aš nieko neįtarčiau. Jei taip yra, labai kvailai jausčiaus, nes net ir įtardamas klastą vistiek kreipiuosi kaip į realius blogo skaitytojus…

Aha, dabar kam to reikia? Kokia kam nors nauda iš to, kad vaidintų prieš mane? Nežinau, gal ateivių eksperimentas, gal žiaurus pačių žmonių eksperimentas? Įsivaizduokit - viską ką kada šnekėjau asmeniškai su kuo nors iškart girdi ir dar vaizdo transliaciją mato VISI mano matyti ir nematyti žmonės (robotai). O tada tik vaidina kad to nežino, stebi mano reakcijas kai užsimena apie mano slepiamus dalykus, bando prigaut meluojant, stebi kaip teisinsiuos ar suksiuos iš situacijos. Vienu žodžiu milžiniškas, nesuvokiamo mąsto ir dydžio eksperimentas su manim, kurio tikslas visiškai neaiškus.

Teorijos pritaikymas: jei jums patiko ši teorija, mano mielieji robotai, įsivaizduokit, kad taip yra iš tikro (aš nežinau ar taip yra ar ne, tik įtariu…), kad eksperimento centre esat JŪS. Tikrai įsivaizduokit, skirkit tam minutę kokią. Sąžiningai. Matot kaip keičiasi pasaulis? Dabar aš tampu robotu jūsų atžvilgiu. Aš sakau, kad esu tikras, nes garantuoju už tai, kad mąstau, kad neturiu kažkokių telekomunikacinių sugebėjimų ir pan., tačiau kas JUMS gali garantuot kad aš tikras? Tai va taip ir išeina, kad esi vienas “ralus” pasauly, o jei kiti ir yra, tai negali žinot, nes paprasčiausiai nėra jokios garantijos…

Rodyk draugams

Atsakymas į “Gyvenimas online”

Radau blogtope tokį straipsnelį apie gyvenimą online. Įdomi moteriškės nuomonė, neturint omeny kad ji pati blogą pildo :) Maniau atliksiu išpažintį šia tema. Kviečiu ir jus (bent komentaruose).

Aš blogą susikūriau ne iš noro pasirodyt, o uždirbt bei ateity prisimint jaunystę. Aš slepiu savo blogą nuo aplinkinių, kuriuos matau (kaimynų, klasiokų, draugų), nes aš nenoriu kad jie skaitytų ir atidarinėtų mano “sielą” taip pavadinkim. Aišku, kad rašydamas karts nuo karto pasakai kokį asmeniškesnį dalyką ir taip galima susidėt paveikslą…
Aš grįžęs namo visada paspaudžiu “on”, ir ne todėl, kad einu į facebook (užsiregistravau ten vien todėl, kad brendu.lt mane kasdien bombardavo kvietimais) ar one, o todėl kad čia beveik mano gyvenimo būdas. Nebūtų kompiuterio - liktų TV, nebūtų jo - kiurksočiau ant sofos. Esu tinginys ir tiek… Iki šiol sakydavau, kad kompiuteris vienintelis likęs dalykas, kuris man dar įdomus, tačiau ir jis ima nusibost.
Dėl mobilų tai galiu pasakyt, kad yra SMS maniakų, bet aš toli gražu ne toks. Per pusę metų sąskaitą pildžiau išvis gal “ant 40lt”, o SMS nebent iš ežio gaunu.

Va tokia “išpažintis”. To straipsnio esmė, manau, buvo parodyt kad neprasmingai ir nesaikingai naudojamės “online’u” ir kad “eitumėm į gamtą”, bet to nebus :) Aš niekad nemėgau su draugais vaikščiot ir man tokio gyvenimo netrūksta (jį visi kažkodėl labai iškelia kaip “tą teisingą” gyvenimo būdą, bet čia jau kita tema).

Rodyk draugams