BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Photoshop’as ir retušavimas #2

Zarra pasiųlė paretušuot ką nors ne tokio gražaus kaip mergina iš praeito posto, taigi šiaip ne taip atradau vieno vaikino nuotrauką kuri yra prastesnė nei vidutinė. žinot, google ne taip ir lengva surast neretušuotų arba nelabai gražių veidų :) arba modėliai, arba neretušuojami, arba visai ne į temą. pabandykit patys susirast XD Aišku galima iš one’o paimt, bet ką aš žinau… Taigi mano darbas:

Manau tikrai daugiau “pridirbau” nei praeitą kartą :) Atkreipkit dėmesį į dantis ;) deja vistiek matosi kad fotkė perdirbta. Matyt tas retušavime ir sunkiausia - paslėpt žymes.

Rodyk draugams

ARGHHHHHHH!!!!!!


Aš įsiutintas. Tiek stengiausi lankytojų pririnkt savo konkursiniam video, o čia ėmė sau lengva ranka ir perkėlė konkurso pabaigą mėnesiui su puse į priekį. Aš nežinau. Ir taip beveik visą vasarą laukėm su sese, sirgom, jaudinomės. Ir taip džiaugėmės kai viskas baigėsi pagaliau, o čia “va tau, špygą”. Blogiausia kad dabar tą mėnesį su puse mes tik lauksim, nes nauji dalyviai galėtų pateikt savo video tik per bukumą arba neturėjimą ką veikt. Jiem prisivyt senbuvius paprasčiausiai nebėra šansų.

Rodyk draugams

GRUZINIMAS

Draugas gruzina mane važiuot į klasės susitikimą. O aš nenoriu. Gana buvo praeito karto… Visi geria - aš ne, kas neturi ką veikt tai šoka, o aš nešoku. durniausia kad klasiokai vaikščiojo iš kampo kampas, pasakojo senus savo gyvenimo nutikimus ir “pyzdavojo” vieni kitus. Oi, kaip linksma!! Kabutėse.

Deja tas draugas moka įtikint, apeliavo į mano sąžinę tokiais posakiais kaip “aš neturėsiu ką veikt jei tavęs nebus” ir “tai ką, tau mano kompanija per bloga”? Jis šiaip geras žmogus. Geriausias mano draugas. Nu bet gal jam patinka stebėt durniuojančius klasiokus, o man tai baisu darosi kai pvz. prisigeria ir pradeda durnavot prie pavojingų daiktų (pvz. laksto an šlapių plytelių pirty, “išdykauja” prie baseino krašto arba an turėklų ir pan.). Anksčiau visai sakiau nevažiuosiu. Dabar prigruzino ir pradėjau galvot “o gal nuvažiuot”. Ir čia ne pirmas kartas jau taip. pagal scenarijų aš turėčiau imt ir nuvažiuot galiausiai…

Sakiau reiks nufilmuot ar dar kaip įrašyt kas ten buvo blogo kad nebūčiau įtikintas ir trečią kartą. BET, trečio tokio karto nebus. Į likusius susitikimus važiuot bus privaloma, nes bus šimtadienis/išleistuvės ir panašūs susibėgimai.

Užknisa. Kodėl aš esu blaivininkas šitoj girtuoklystės salelėj? gerai kiti šoka, durnavoja. o man tai gėda. Aš dar proto turiu nesidraikyt kaip klounas. O jei pradėčiau, tai pirma visų frazė būtų gėdinantis “OOOOooooo”. Tai mane nužudytų ir daugiau tikrai nebandyčiau taip daryt. Ir ne esmė, kad jei ir antrą kartą pradėčiau durnavot su visais jau jiem būtų vienodai. man psichologinis barjeras ir viskas.

Beje. jei dar kas prisimena kad aš anksčiau kviečiau žiūrėt mano video. Tai šiandien paskutinė diena kai vyksta konkursas. jei viskas bus gerai - būsiu vienas iš laimėtojų ^^ Wish me luck ^^

tai tiek. Pažiūrėkit mano įrašą apie retušavimą :) jis vertesnis peržiūros nei šitas.

Rodyk draugams

Photoshopas ir retušavimas

Vakar internete užėjau žvilgterėt į retušavimo pamokų. Kadangi buvau trumpam to įkvėptas atsisiunčiau bet kokią eilinę merginos veido nuotrauką (pasirodo nėra taip lengva jų rast XD ) ir “perliečiau” savo nerangia ranka su photoshop’u. Rezultatas toks:

Palyginau odą, pašalinau taškelius ir padariau akis žalias. Ne profo darbas, bet kaip man tai užtenka ;D Taip pat išmokau naują efektą (t.y. sužinojau ką jis daro ir pritaikiau). Vadinasi “Surface Blur“. Jis išlieja vaizdą, tačiau palieka aiškius kontūrus. Dėl to labai tinka odai arba kitiem panašiem paviršiam lygint ;)
Tačiau pabaigęs darbą supratau, kad dešinys tos merginos žandas (jai dešinys, o ne į ją žiūrintiem) ir be retušavimo gana gerai atrodo. Dėl to pradėjau gailėtis kad nepalikau senosios spalvos o patamsinau. Gi nereikia varyt dievo į medį ir persistengt.
Beje, merginos, jei norit - atsiųskit fotografiją savo kokią eilinę ir aš pabandysiu paredaguot. Bus man praktikos. Siųskit, aišku, į mano nuostabųjį el. paštą: KuriuReklama@gmail.com . Paredaguosiu pirmas dvi nuotraukas (jei jų tiek bus ;D).
P.S. matot kaip ta mergina iškišus apatinį žandikaulį į priekį? Nu prieš viršutinį žandikaulį. Tai mes tą išraišką vadinam “živiliuku” :) Atminkit ir kitus šios tiesos pamokykit ;D
Spauskit PaTiKo!! w00t

Rodyk draugams

Atsakymas “pilkai masei” | Ir mano video

Vakar blogtope buvo Pink0range įrašas pavadinimu “Pilka masė“. akivaizdu, kad jis buvo apie pilką masę. Perskaičiau ir gale pamačiau tą šaunų paveiksliuką su pilkais žmogeliukais ir vienu raudonu didvyriu centre. Neištvėriau ir sukūriau paveikslėlį parodantį šių dienų situaciją.

Kad nevargtumėt štai paveikslėlis iš pink0range blogo:

O čia mano variantas. Vadinasi “Perdažymas”:

(Jei pastebėjot - už raudonijo stovintis žmogelis jį laiko, kad nespurdėtų.)

Ir aplankykit mano video (”Kovaldas nekenčia šefo“). Žinoma, jei jau matėt - neeikit. Jokiais būdais. Prašau. Aš rimtai.  :)

Mano darbas tau įtiko?

Spauski greitai ant “patiko”!

Rimtai paspauskit, nes jaučiu kaip mano šedevrų niekas nepastebi ir nemato :D

Rodyk draugams

Socialinės reklamos

Manau jau vėlu kalbėt, bet ar pastebėjot kokios įžūlios ir šlykščios kartais būna reklamos? Priminsiu vieną pavyzdį: reklama apie dantenų ligas. Kažkas spjaudo kruviną dantų pastą į kriauklę, o vėliau ir dantis nukrenta. nežinau kaip jūs, bet aš pamatęs reklamos pradžią perjungiu kanalą. Nesiruošiu spoksot į tą šlykštynę. O ar reklama suveikia? Cha, nė velnio. Kaip man nerūpėjo, taip ir nerūpi, tik kad dabar turiu vienu šlykščiu prisiminimu daugiau. “Ačiū” reklamos gamintojam.

Pamaniau ir aš sukurti kažką panašaus. Štai mano socialinė reklama:

Kaip jum? Labai skiriasi nuo kasdien matomų? Ji turi viską ko reikia - įžūli, įsimintina ir neduodanti absoliučiai jokios naudos. Negana to, ji dar ir įžeidžianti. Puiki reklama mano manymu!

P.S.

Jei skaitydamas nenustipai,
Spausk “patiko” būtinai ^^! (ir pakomentuok jei netingi)

Rodyk draugams

Gavau naują pelę

Taigi, pakeičiau savo seną pelę :) pagaliau spaudžiant pelės mygtuką jis pasispaus ne 3, o tik vieną kartą XD Pelė pigi, iš Maximos. Vadinasi “Acme Model:MS04″. Labai geras pavadinimas… XD Reklama sako, kad “Compact Ergonomic Design”, ir jei tai reiškia, kad pelės ratukas yra per giliai - sutinku. Spaudžiant jį piršto šonai remiasi į pelę ir bespaudžiant baisu kad jis pasisuks, nes sukasi tai kaip per sviestą (šiuo atveju tai nėra gerai). Bet, žinoma, priprasiu, kaip ir prie pelės greičio. Nustatymuose ar vidutinį greitį nustatai, ar lėtą - pelė juda vienodai, t.y. per greitai.

Kaina 10 LT (ant etiketės buvo parašyta 12.99)
Galutinis verdiktas - jei labai reikia pelės, gaila pinigų ir Maximoj nebėra kitų modelių su ne tokiu giliu ratuku - imk šitą šedevrą. Nenusivilsi. Oi, ką aš čia kalbu :) Nusivilsi, bet nebus taip gaila, o vėliau priprasi XD

Rodyk draugams

5 dalykai, kurių nieks nepastebi One.lt socialiniame tinkle

1. Jeigu pamiršai (arba jau nebežinai) kuri diena, ir kad žinotum kiek laiko iššvaistei.
2. “M. pašto”"kontaktų” ir “pramogų” mygtukai. Aš neprisimenu kada ant jų spaudžiau. O jūs?
3. One’o esmė draugai, bet ar tiksliai žinai kiek jų turi? Aš ne. Jei į šitą skaičių pasižiūri - pamiršti po 10 minučių. Tai praktiškai tas pats kas į jį nežiūrėt.
4. Visi matom, kieno gimtadienis arčiausiai. O kieno antras? Trečias?
5. Į šitą tai tikrai nieks nežiūri :) Turbūt todėl, kad ten iš tikro yra kelios naudingos nuorodos.

6. Šito tikriausiai išvis net neesam paspaudę… Niekas
7. Klubai. Jie tinkami būtų tik reklamą dėt, bet nuorodos ten uždraustos, tai išvis jokios naudos iš jų :D Tubūt net žinau, kodėl jie tokie užmiršti. Ogi jų meniu pats paskutinis :)

8. Ši skiltis turbūt mažiausiai lankoma visam portale…
9. Nors ne, turbūt šita
10. Nejaugi suklydau ir antrą kartą?

Beje, pastabieji tikriausiai pamatė mano paslėptą “velykų kiaušinį” (angliškai paplitęs “easter egg”) :) Jei napastebėjai - smagaus ieškojimo. Užuomina - staigmena paveikslėliuose, gana garbingoj vietoj.

Ai, tiesa, jeigu jums patiko postas - spauskit “patiko” :)

Rodyk draugams

Pora paskutinių dienų

Šiandien nusprendžiau nebežaist “Spore”, nes jis pas mane per daug kimba. Pirmi lygiai ėjo visai normaliai ir buvo įmanoma žaist, tačiau persikėlus į kosmosą, užėmus daugiau planetų ir įsivėlus į karą tenka labai dažnai skrist į skirtingas planetas. O kai planeta įsikrauna per 5 minutes (normalų kompą turint turėtų įsikraut per 2-5 sekundes), sugaišti be galo daug laiko vien įsikrovimo laukdamas. Maža to, kol man kraunasi ir vaizdas ekrane nejuda priešai gali į mane šaudyt! Tai pakimbi su puse gyvybės ir po 30 sekundžių išgirsti, jog tavo laivas sprogo… Nežaiskit, jei kompas neatitinka minimalių reikalavimų. Patariu. Nebent pirmus lygius iki kosmoso.

Vakar dar vieną fenomeną stebėjau, o tikriau girdėjau. Netoliese mano gyvenvietės, maždaug už 5 km vyko “Tamstos” festivalis. Nežinau ar čia švarus kaimo oras ar kas, nu bet beat’us ir žemesniu tembru grojančius instrumentus girdėjau iš savo kiemo :) Žinoma ne puikiai, bet girdėjau. Kartais tai ir dainininkų žodžius girdėjau, bet neėjo suprast ką jie dainuoja. Būčiau muzikos gerbėjas, tai tikriausiai būčiau atskyręs, kokią dainą ir kokia grupė dainuoja :D Įdomu. Ir šiek tiek fizikos. Žemesnio dažnio garsai yra girdimi toliau nei aukšto, nes jų bangos ilgis didesnis ir jie aplenkia dagiau kliūčių. Tuo tarpu aukšto dažnio bangas dauguma objektų sugeria (medžiai, namai ir pan.) ir jie toli nenuskrenda.

Dar vyksta įdomus dialogas su dabartine blogo topo pažiba - DayLSD. Įdomu kaip ten baigsis. Nenoriu su juo pyktis, nes jis neatrodo bukas (jis eilėraščius rašo, o aš neparašyčiau).

Ir galiausiai: pastebėjau, kad mano blogo nieks nekomentuoja. Tai gal nieks jo ir neskaito? Jis matyt virs asmenine gyvenimo saugykla ^^ Gal ir gerai, nes mano tapatybę jau galima būtų pradėt gveldent, o aš visai nenoriu kad kas nors sužinotų kas aš toks esu…

P.S. perėjau “Super yum yum 2″. Tai toks loginis žaidimas mobiliam telefonui. Įdomus, su istorija ir su įdomiais veikėjais.

Rodyk draugams

Tiu tiuriu | Mano mėgstamiausias žaidimas - “Spore”

Pirmi žodžiai man šovę į galvą rašant šitą postą :) Atsisiunčiau naują žaidimą, kuris suėdė praktiškai visą mano laiką prie kompiuterio. Vadinasi “Spore” ir yra ganėtinai populiarus pasaulyje. Berods netgi vienas labiausiai pirataujamų žaidimų šiuo metu ^^.

Patiko žaidimas savo idėja - pradedi būdamas vienaląsčiu, tada žengi pirmus žingsnius ant žemės, gyveni “badoj”, vėliau gali draugaut arba ėst kitus gyvūnus.

Tada eina genties periodas (kai būrio vadas netyčiomis atranda ugnį ;D ), kur taip pat gali draugaut/kariaut su kitom gentim, tačiau norint susidraugaut jau gali siųst dovanas maistu, sušokt ar pagrot jiem, taip palikdamas įspūdį (gentis, kuriai šoki, tave įvertina balais nuo 1 iki 10, kaip dabartinėse lietuviškose laidose). Reiktų atkreipt dėmesį į tai, kad šiuo periodu jau pastebi, kad vysteisi greičiau už kitas rases. Tavo buvę kaimynai gyvūnai dar žolę rupšnoja, o tu, su dar keliais “greituoliais” jau namus stataisi, instrumentais naudojiesi, ginklų turi.

Po šitos “epochos”, deja, netikėtas šuolis - gentis tampa civilizacija ir jau gali gamintis ratuotas transporto priemones bei lazerinę techniką savo kariniam transportui, nors parako laiko lyg ir nepraėjo… Nu, ne tame esmė. Jau atsiranda toks daiktas kaip pinigai, resursų gavimas iš savo planetos. Misija tame lygyje - perimti visas 12 gyvenviečių (tos vietos, kur anksčiau buvo gentys). Tai galima pasiekt jau net trim būdais - ekonomika (pradedi prekiaut, o vėliau gali bandyt miestą nusipirkt), karas (ateini, sugriauni miestą, išžudai transportą, miestas tavo), arba “tikėjimas” (siunti propagandą į miestą ir lauki kol gyventojai prisijungs prie tavęs, metę savo tuometinį valdovą). Šitam lygy savo kurtus veikėjus jau mažai ir bematai. Iki tol tu valdai vieną veikėją, vėliau jų grupelę, o šiame lygyje tavo gyventojai yra mieste ir tu valdai patį miestą, transportą. Žodžiu tampa panašu į strateginį-futuristinį žaidimą (mašinos, vėliau laivai, tada skraidantys aparatai su lazeriais ir “neutronų patrankom”).

Užėmus visas 12 civilizacijų tavo gyventojai pradeda galvot apie išsiveržimą į platųjį kosmosą ir atranda erdvėlaivius. Netikėtai paaiškėja, kad visatoj esat toli gražu ne vieni. Aplink pilna planetų, kurias galima apgyvendint (tokiais augalais ir gyvūnas, kokiais tik norit), su kuriom galima mainytis arba kariaut. O pasukus magišką pelės ratuką į atitinkamą pusę galima išvyst, kurioj mūsų galaktikos vietoj esi :) Taip, galaktikos, nes žaidime yra sukrauta (spėju) daugiau kaip keliolika tūkstančių fiktyvių žvaigždžių, kurių kiekviena turi apie 1-6 aplink save skriejančias planetas :) neskaitau asteroidų ir dujinių planetų, kurios tik dėl grožio.

Taigi kaip sakaiu - idėja sužavi. Pradedi būdamas vienalasčiu - baigi naršydamas galaktikos platybes.

Gaila tik, kad mes tokių erdvėlaivių neturim ir skraidyt taip negalim po galaktiką… Verčia susimąstyt, ko mes siekiam iš evoliucijos ir kaip turėtumėm pakreipt savo gyvenimą…

Dar promotiono pavarysiu. Žaidimas bent jau pradžioj turėtų patikt tiem, kuriem patika “The sims” serija. kiekvienoj žaidimo stadijoj reikia ką nors sukurt (iš duotų dalių). Pradžioj ėdi kitus vienaląsčius, gauni “DNR taškų”, o už juos perki evoliucijos padarinius - naujus spyglius, akis (1,2, 20 jei nori ;D ), plaukmenis kitokius, snapą naują (kad iš mėsėdžio taptum žolėdžiu arba visaėdžiu). Pamiršau pasakyt, kad tavo gentainiai visada atrodo taip kaip tu, todėl visada yra su kuo daugintis ;D Savo išvaizdą keiti iki civilizacijos lygio (jau sakiau, kad tada mažai bematai savo sukurtą rasę). Ten galima kurt (jau už pinigus) transportą, namus, fabrikus. Galaktikos epochoj reikia sukurt savo erdvėlaivį ir pastatus, kurie bus kolonijose. Gali iškart pasakyt kad kūrimo įrankiai nuostabūs :) Gauni tiek visokių dalių, kad gali pasidaryt praktiškai bet ką - padarą klaustuko formos, dinozaurą, digimoną XD, automobilį be ratų (sklandys), lėktuvą su krūva ginklų ir pan. Žodžiu kūrybai vietos begalybė. Nemanau kad pasodinus visus Lietuvos gyventojus prie žaidimo nors du baigtų turėdami vienodus arba labai panašius veikėjus ar ten kaimus kokius :)

Tai va, dabar tai mėgstamiausias mano geimas. Pora vaizdų, kad įsivaizduotumėt kaip čia kas atrodo.

(Linkai, kuriuos susiprotėjau įdėt tik parašės postą… Labai smagus komentavimas ir patys video neblogi bei atspindintys nuotaiką :) pirmas, antras, trečias, ketvirtas, penktas, kiti dar neišleist, ir kaži ar bus)

Iš vienaląsčio gyvenimo...

Iš vienaląsčio gyvenimo...

Savo rasės kūrimas. Dar nedaug kūno dalių atrakinta.

Savo rasės kūrimas. Dar nedaug kūno dalių atrakinta.

veikėjas jau sukurtas, tai belieka nuspalvint

) Tikėkimės jam pavyko. Dar galima pašokt ir parodyt žavesį

Gyvūnėlis bando padaryt įspūdį priešiškai nusiteikusiai gyvūnų rastei dainuodamas :) Tikėkimės jam pavyko. Dar galima pašokt ir parodyt "žavesį".

) (Kažkaip nesimato genties vado)

Mažųjų dinozaurų gentis. Rankų neturi, bent ginklą paneša :) (Kažkaip nesimato genties vado)

Bunant gentimi galima prisijaukint laukinius gyvūnus (t.y. tokius gyvūnus, kokiais pats ką tik buvot ir kurie neevoliucionavo taip greit kaip jūs)

Būnant gentimi galima prisijaukint laukinius gyvūnus (t.y. tokius gyvūnus, kokiais pats ką tik buvot... šiek tiek ironiška, nes šiame lygyje tie gyvūnai pradėjo man atrodyt bejėgiai, nors kai pats toks buvau, atrodžiau savu velniškai galingas ir stiprus)

Jau civilizacija

Jau civilizacija

Kas geriau, troba....

Kas geriau, troba....

ar daugiabutis?

ar daugiabutis? (sakiau, kad galima pasistatyt praktiškai bet ką, tik fantazijos reikia (žaidimas fantaziją skatina, tikrai :D))

Kuo labiau progresuoji, tuo daugiau matai ir tuo mažesnė tavo planeta atrodo. Ne veltui tie šaunuoliai erdvėlaivį sukonstruoja.

Kuo labiau progresuoji, tuo daugiau matai ir tuo mažesnė tavo planeta atrodo. Ne veltui tie šaunuoliai erdvėlaivį sukonstruoja.

Šitą matai, kai palieki savo ar kitą saulės sistemą.

Šitą matai, kai palieki savo ar kitą saulės sistemą.

) Jėga būtų.

O šitą pamatai, kai nutolini prieš tai buvusį vaizdą :) Plaaaati galaktika. Girdėjau gandą, kad joje kažkur yra atkurta ir mūsų Saulės sistema. Bandysiu surast ir pasidaryt ten koloniją :) Jėga būtų.

Nu vėlu jau (01:12), einu gult. Atsiprašau kad tiek daug fotkių ir igai gali kažkam krautis, nu bet negalėjau kitaip. Įdėjau tai, ko tiesiog negalėjau praleist (tik dabar supratau, jog būtų užtekę įmest linkų iš youtube). Tik turėkit omeny, kad aš toli gražu ne viską papasakojau. Žaidimas labai fainas, nežiaurus, skatina vaizduotę. Mano pasiųlymas - pabandykit. (Tik neatsisiųskit netyčiom “creature pack”, nes tik gyvūnus kurt galėsit ir viskas). Viso

Rodyk draugams