BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visų mirusiųjų šventė

Įkvėptas artėjančių švenčių ir paskutinės Aleksandro istorijos sumaniau ir aš šį tą parašyt. Apie tai pagalvojau važiuodamas į kaimą šiandien. Pagrindinį veikėją pavadinkim, pavyzdžiui, Giedrium.

Liko viena diena iki Vėlinių ir Giedrius iš draugų nugirdo kad jo klasiokė rengia Helovyno vakarėlį. Jo, aišku, nekvietė, bet jis ir nebūtų ėjęs. Kompanija ne ta. O ir pavadinimas… Giedrius net sudvejojo, kaip turėtų atrodyt pakvietimas į tokią šventę. “Helovynas”? “Helouvynas”? Ar galima taip išvis rašyt? Žinoma, niekam daugiau be jo tai ir nerūpėjo, taigi supratęs tai metė šitą mintį į šalį. Bet kaip visi žinom, kai nori minties atsikratyt, ji nuolatos sugrįžta. Taip ir Giedrius nejučiom pradėjo svajot apie savo šventę, ir kaip jis ją rengtų…

Draugai pradėtų rinktis gana greitai. Dauguma jau butų linksmi, nes būtų tik ką išėję iš klasiokės “Helovyno”. Kiti tik šiaip pakampiais slampinėtų, nes jiems nebūtų taip linksma… dar. Giedrius žinotų ko reikia geram lietuviškam vakarėliui, o kadangi merginų ir alkoholio (Giedrius svečius tik su lauktuvėm kviestų) jau būtų, jam beliktų iš šaldytuvo paimt šiek tiek sulčių ir maisto. Pastarojo neatsineštų nei vienas svečias.

Vakarėlis eitų gana įprastai, ir pasiekus pirmųjų “autų” ribą į duris pasibelstų vėluojantys svečiai. Na žinot, tie, kurie ateina paskutiniai (iš kito vakarėlio) ir pirmi išeina (į kitą vakarėlį), arba kuriem pradžia neįdomi. Vienas, pats kiečiausias, būtų užsimaukšlinęs išskobtą moliūgą ant galvos.

- Nu, tai kur jūsų kostiumai? - naglai paklaustų Giedrius su būreliu žmonių už nugaros.

- O tai ką, nematai? - Atėjūnų grupelės šaižus juokas, - Gal užtenka gert, ką? - Vėl juoktųsi.

- Aš negeriu, gi žinai. O tai kas toks būsi? - Į lyderį kreiptųsi, kuris tuo tarpu nusiimtų savo “kaukę” nuo galvos, nes ji jam trukdytų ir apskritai jis su daržove ant galvos kvailai jaustųsi.

- Moliūgas aš!

- Tai kas čia geria dabar? Sakau gi kad be kostiumų atėjot. Rašiau kad Vėlines švęsim.

- Tu matei kaip žmonės Helovyną švenčia? - Nesusiprastų atėjūnai.

- Mačiau, amerikonus, per teliką, bet aš Lietuvoj gyvenu ir švenčiu VĖLINES. Sorry vyrai, bet ką darysi. Galiu tik tą numirėlį priimt kur už tavęs stovi. - Vėl į lyderį kreiptųsi Giedrius. - Ir dar tą merginą, nes į vėlę užneša (Ir šiaip graži būtų).

Čia Giedriaus svajonė ir nutrūko, nes jis net neįsivaizduoja kokia galėtų būt atėjūnų reakcija. Sunku jam, paprastam žmogui, numatyt, nes taip niekad nenutinka.

Tokia tai mano istorija :) Ir ne, moralo joje nėra. Visiškai.

PATAISYMAS: Ištaisiau porą klaidų :) Manau liko jų tiesioginės kalbos skyryboj, nes neprisimenu tų taisyklių XD Ir dabar moralą įžvelgiu, nors rašydamas jo neplanavau. Norėjau parašyt paprastą, ironiškai juokingą nutikimą, o dabar išeina kad mano veikėjas pats ganėtinai kvailas yra, ir man taip nepatinka :( O gal tebūnie? Gi negali būt visi geri ir nuostabūs.

Rodyk draugams

Ką prisiminiau :) | Ir ką prisiminiau :(

:) Jau nuo penktadienio džiaugiuosi laimėtu iPhone, o čia dar ir nepasigyriau :) Laimėjau video konkurse su filmuku “Kovaldas nekenčia šefo“. Deja gavau tokių atsiliepimų, kad jis panašus į Tado V. video kai kuriuos :(

IPhone’as (jei pradedi sakinį žodžiu iphone’as, tai matyt reikia pradėt didžiąja raide (: ) — smagus daiktas, tik sunkus ganėtinai. Maniškis 3G (deja ne 3Gs), tai šiek tiek gaila kad nefilmuoja

Mano šuo kątik pabėgo, įlėkė į kambarį (iš lauko ta prasme), išterlino visą stalą, grindis ir suėdė blynus buvusius ant stalo -.-

Jailbreak’inau jį, programų prisisiunčiau, tai dabar jau filmuoja, bet gana prastai. Kita vertus, tai dabar geriausia filmavimo priemonė kokią turiu ^^ (iki šiol filmavau 240×320 fotiku, kuris kambario apšvietimu praktiškai juodus video filmuodavo) Kokybė aišku galėtų būt geresnė, bet dovanotam arkliui į dantis nežiūrima.

Nervina tik tai, kad jis NUOLATOS bando dėl neaiškių priežasčių jungtis į internetą. Gerai kad mano sąskaita tuo metu kai įsijungiau jį buvo tuščia, nes būtų viską išsunkęs su ežio tarifais… Draugas irgi turi, o pas jį Omnitel, tai sakė net 150Lt kartais prisuka O.O Ir svarbiausia nustačiau klaidingus prisijungimo parametrus, 3G išjungiau, o vistiek bando eit į internetą ir iš Omnitelio gautu “jūsų sąskaitoj nepakanka pinigų naršyti toliau”. Vadinasi telefonas jungiasi į omnitelį net ir tada, jei aš jam nurodau klaidingą kelią į tiekėją… Sesė irgi laimėjo, nusipirko kortelę su 5Lt viduj, tai vakar jau ir jai pradėjo rašinėt kad sąskaita baigės. Pasitikrino - rimtai. Nežinau ką daryt. Gi jei dabar pasipildysiu sąskaitą tai ims ir išsiurbs per kelias dienas T.T Reiks skambint Omniteliui ir prašyt kad visiškai man išjungtų gprs, edge ir 3G (daugiau lyg it nėra?). Ir išvis, kaip toks visų išgirtas iPhone gali daryt tokius piktus dalykus? Kodėl niekas man apie tai nieko nesakė? visi tik giria ir giria, o tiesos tik pusė.

Tai gal kokių patarimų turit? gal kas susidūrė su šituo? pagalba praverstų :)

P.S. iPhone žaidimų valdymas užknisa. Ypač jei žaidi pirmo asmens šaudykles. Ir tai tiesa.

Rodyk draugams

Spameriai skype!! Wtf?

22:41:34 gaunu spaminę žinutę “sveika gal domina papuosalai siunciu atsinaujinusi kataloga ;) http://papuosalai.livejournal.com“. Atkreipkim dėmesį į individo rašyseną - švepla ir be skyrybos ženklų.

toliau viskas vyko taip:

[22:42:20] Edvinas sako: gal nespamink
[22:42:32] neziniuke sako: o kas neitiko?
[22:42:39] Edvinas sako: o kas čia?
[22:42:50] neziniuke sako: papuosalu reklama
[22:43:07] Edvinas sako: ar aš tave pažįstu? tu mane pažįsti?
[22:44:52] neziniuke sako: na nesvarbu
[22:45:17] Edvinas sako: tai neskelbk savo bukų reklamų ir nenervink žmonių |-(
[22:45:55] Edvinas sako: reklama užknisa. ir dar jei gauni į ką nors privataus
[22:46:12] neziniuke sako: o jau tokie nervuoti kad net juokas ima… pirma reklama nebuka nes tu net nematei kas ten.. antra kai pati turesi savo versla zinosi kad reklaminti reikia //jo, per skype?
[22:46:25] Edvinas sako: man atrodo aš tave užblokuosiu. dėl visa ko, kad nepasikartotų
[22:46:39] neziniuke sako: juokinga :D
[22:46:52] Edvinas sako: kai aš turėsiu verslą suprasiu, kad per skype neprisireklamuosi
[22:47:08] neziniuke sako: nu nu paziuresim kaip ir tu kitus nervinsi
[22:47:11] Edvinas sako: tai dar net žalos pridaro - nuotaiką susigadini
[22:47:13] neziniuke sako: su rekilama //kalba prasta, bet stengiasi gi žmogus… atleistina dar
[22:47:21] Edvinas sako: tai jau tikrai ne į skype :D
[22:47:30] neziniuke sako: na paziuresim
[22:47:33] Edvinas sako: mažas biudžetas matyt tavo :D
[22:48:01] neziniuke sako: tu tokio budzeto netuti koki as turiu //prasideda pagyros ir net bandymas sumenkint kitus. Mažo intelekto žmogaus ženklas.
[22:48:06] Edvinas sako: tai nors botą įsijungtum, kad parašytų 10 tūkstančių žmonių per minutę, o čia ranka rašinėji XD
[22:48:07] neziniuke sako: pasvajoti taui apie toki //toliau giriasi
[22:48:16] Edvinas sako: kiek? skaičiais :)
[22:48:21] neziniuke sako: kas tai ranka rasineja?
[22:48:28] neziniuke sako: nzn nesakyk //šitų dviejų eilučių nesupratau. Visai.
[22:48:39] Edvinas sako: gerai, nesakysiu, bet tu pasakyk
[22:48:43] Edvinas sako: (rofl)
[22:49:01] Edvinas sako: kiek tau metų?
[22:49:33] neziniuke sako: o labai svarbu amzius,pinigai?
[22:49:43] Edvinas sako: pinigai svarbiausia
[22:50:15] neziniuke sako: na jei tau pinigai svarbiausia gyvenime tai..sekmes… juos uzkalant
[22:50:49] Edvinas sako: tai ne, keiksmažodis, rasiu an medžio augančius //taip ir rašiau :) nesikeikiu aš ;)
[22:51:05] Edvinas sako: pinigus kalt ir reikia, o ne skint ar kast :D
[22:51:22] Edvinas sako: tai koks gi tas biudžetas?
[22:51:28] Edvinas sako: 5lt?
[22:51:41] neziniuke sako: 10000lt jai labai smalsu
[22:51:53] neziniuke sako: ir jokios krizes negresia kaip kitiems // ei, tauta, žiūrėkit! jai krizė negresia. Pasveikinkit ją. O pinigai kokie! 10′000Lt! (reikia tart kaip “500lt!” (aš apie Kešą šneku)
[22:52:17] neziniuke sako: ziauru kai zmogui rupi svetimi pinigai //vėl stumia be reikalo. Vaidina kaip mažas vaikas turėdamas kažką, ko neturi kitas vaikas, ir galvoja kad kitas vaikas tik to daikto ir nori. Ta prasme kad aš jai dabar pavydžiu.
[22:52:34] Edvinas sako: (rofl) nu tavo ir saitas (rofl) ką, iš blogo persidarei? o gal ten ir yra blogas? //šitoj vietoj atsidariau jos svetainę. O kas gi ten? Ogi blogas XD Prekės (papuošalų paveiksliukai) sudėliotos į vieną ilgą ilga ilgą horizontalią juostą. Šoninis slankiklis gal pusės cm dydžio ir jos nuomone viskas tvarkoj!
[22:52:45] Edvinas sako: 10k tai nėra jau tokios ir babkės
[22:52:58] neziniuke sako: nu nu net tokiu neturi //ir vėl…
[22:53:00] neziniuke sako: tad tyliai :D
[22:53:07] Edvinas sako: turiu :) //oops, ne taip perskaičiau jos žinutę XD maniau ji parašė “nu net tokio neturi” ta prasme blogo kad neturiu.
[22:53:27] Edvinas sako: o tai kaip tu galvoji žmonės pirks pas tave? tau el. paštas rašys ko jiem reikia?
[22:53:41] Edvinas sako: kur krepšelis pirkinių, ar kas panašaus?
[22:53:54] Edvinas sako: o kaip prekes siųsi? // o esmė tokia. žmogus turi iš to begalini sąrašo išsirinkt sau prekes ir jai el, paštu parašyt ko jie nori, sumokėt ir ji jiem atsiunčia paštu XD
[22:53:57] neziniuke sako: pas mane jau tiek zmoniu nupirko kad net neisvardinciau visu
[22:54:09] neziniuke sako: prekes siunciamos i kt miestus pastu
[22:54:21] neziniuke sako: o visa info teikiama telf arba paste
[22:54:28] neziniuke sako: visi kas nori susiekia ir viska gauna
[22:55:21] Edvinas sako: “mielai atsiųsime paštu papuošaliukus” (rofl) rimtos įmonės požiūris :D nori pasakyt nebaisu siųst paštu? :D
[22:55:29] Edvinas sako: nu tu tai pokštininkė
[22:55:47] neziniuke sako: siand moteriai issiunciau papuosalus uz 150lt
[22:55:48] neziniuke sako: ir kas ?
[22:55:58] neziniuke sako: nusiskundimu negaunu
[22:56:12] Edvinas sako: brangius daiktus kurjeriu tokiu siųst reikia ;)
[22:56:15] Edvinas sako: o čia kas?
[22:56:16] Edvinas sako: “El.pastas: sskysiass@draugas.lt
skype: laukinuke176″ // va kai šitą pamačiau tai vos nenuvirtau. Čia jos paštas ir skype, kuriais žmonės gali pas ją prekes užsisakyt. Ir ji tai vadina verslu XD Gaila nepaklausiau ar žada mokesčius mokėt, jei jau “turi SAVO VERSLĄ”
[22:56:27] neziniuke sako: jei niekada nebandei nieko siustis is neto tai savo nuomone pasilaikyk sau
[22:56:28] Edvinas sako: vapsčia :) tu mane linksmini
[22:56:35] neziniuke sako: o kas ten nepatinka?
[22:56:41] Edvinas sako: tikrai papuošalus parduodi? ba man tai jau anekdotu virsta XD
[22:57:01] neziniuke sako: nenori netikek kas tu nx tokia kad as tai aiskinciau //nu va, ir kultūra išlindo
[22:57:02] neziniuke sako: ?
[22:57:16] neziniuke sako: apskritai kaimiete totali nesupranti ka kalbi
[22:57:17] neziniuke sako: :)
[22:57:17] Edvinas sako: pas tave toli gražu iki NORMALAUS atsiskaitymo internetu
[22:57:29] neziniuke sako: man px ka tu manai
[22:57:37] neziniuke sako: supranti nenori nepirk man dzin
[22:57:49] Edvinas sako: O, mes dar ir keikiamės. Tai tamsta miestiete jautiesi?
[22:57:50] neziniuke sako: uz ten 100kart kiti nupirks
[22:58:03] neziniuke sako: gero vakaro nesusipratele ;)
[22:58:13] Edvinas sako: jei tau dzin tai kam man rašinėji į skype? Nė velnio tau ne dzin
[22:58:39] neziniuke sako: o jei tau nepatinka kam atrasai?
[22:58:47] Edvinas sako: (rofl) nu bet linksma vistiek buvo. Ir aš bernas, kiek kartų kartot turiu?
[22:59:00] Edvinas sako: kad užknisčiau ir neberašytum, spamere tu
[22:59:21] Edvinas sako: patikėk, jei taip dar reklamuosies ne tokių atsiliepimų sulauksi ;)
[22:59:25] Edvinas sako: (devil)
[22:59:38] neziniuke sako: kiek reklamavausi visi teigiami atsiliepimai
[22:59:58] neziniuke sako: ir nusistatyk skype kad vyras o nea moteris
[23:00:12] neziniuke sako: gal nea tos pakraipos dar esi?
[23:00:13] neziniuke sako: :D
[23:00:15] neziniuke sako: ate
[23:00:16] Edvinas sako: nes an moteriškių pataikei. o jei rimtai tai pasikeisk svetainę. ji šūdina
[23:00:30] neziniuke sako: nea tau spresti
[23:00:32] Edvinas sako: aiškiai parašyta “Edvinas” //iš tikro mano skype užvadintas trijų žmonių vardais (du iš jų merginų), o ne tik Edvinas :) paslėpiau nes esu paranojikas
[23:00:38] neziniuke sako: nieko pats neturi tad tylek
[23:00:44] Edvinas sako: aš apie svetaines daugiau žinau nei tu
[23:00:50] neziniuke sako: netikiu
[23:00:53] Edvinas sako: ir čia 100% jei pati to nematai
[23:01:08] neziniuke sako: matosi kad nea is manelis esi :D
[23:01:13] Edvinas sako: ar tu nematai kaip nepatogiai viskas išdėstyta? //praėjo noras stumt ant jos. negaliu aš taip ilgai, nes man žmogaus pagailsta, taigi bandžiau padėt
[23:01:26] Edvinas sako: neišmanėlis vienas žodis
[23:01:44] neziniuke sako: o tiu dar ir mokytojas :D
[23:01:49] Edvinas sako: o tavo plaukai juodi, taip? //man tai pasirodė. nežinau kodėl. dar įtariau kad peroksidinė blondinė, bet kažkaip ne taip…
[23:01:50] neziniuke sako: pyzdink nx
[23:01:52] neziniuke sako: pydare
[23:02:06] Edvinas sako: aš žinau kur tu gyveni
[23:03:06] Edvinas sako: aš tau pasakiau kame problemos. gal suhiperbolizavau, bet esmę pasakiau. dabar tik nuo tavęs priklauso ar ir toliau dėsi savo prekes į eilinį blogą ar susirasi kas tau normalią svetainę įdiegs.
[23:04:26] Edvinas sako: matai šitą žinutę ar ne, bet įrašas apie tave keliaus į mano blogą.

Deja, paskutinių trijų žinučių ji nematė nes atsijungė nuo skype. Arba mane užblokavo. berašydamas dar pamačiau kad jos svetainėj, kurioj parduodami papuošalai, internetinio lango ikona yra pieštukas… Ten taip pat nėra ir jau minėto prekių krepšelio. Apie prekių išdėstymą išvis nekalbu. Ką gali žmogus rast tarp kelių šimtų į vieną eilę sudėtų nuotraukų?! Absurdas! O ji to nesupranta. Ir dar kitų nuomonę neigia. neišprusėlė. Kaip ji gali vadint tokį pardavinėjimą verslu? Gal dar drįsta prisistatyt kam nors sutiktam kaip “verslininkė”? O jau kalba kalba… žmogui tikriausiai apie 20+ metų, įsivaizduoja esanti kažkas ir keikiasi, šveplai rašinėja. Apskritai kaip iš “one” nukritus ir į mokyklą neėjus.

Ir kilo man klausimas (kaip kokiam Robertui iš “Roberto blogo“) Kodėl tokie žmonės turi pinigų? Kodėl tie pinigai negali atsirast pas ką nors normalų?

Rodyk draugams

“Šakutė - peilis” | Naujas 3D darbas

Ekonomikos pamokai reikia paruošt prekės reklamą. Aš sugalvojau reklamuot “šakutę - peilį”. “Šakutė - peilis” yra šakutė su stalinio peilio “kauburėliais” šone, todėl valgant nereikia naudot to tokio nepatogaus, sunkiai valdomo  ir visokio kitokio blogo peilio. Jo aš dažniausiai valgydamas ir nenaudoju.

Stalas, “šakutė - peilis” ir puodelis yra mano modeliai. O ten fone kažkokios virtuvės nuotrauka (photoshopu pridėta). Nežinau ar toks išradimas jau egzistuoja,  bet jei ne, tai jis mano ;D Dar jei lankotės Tado V. bloge pamatysit, kad apačioj užsidėjau tokią pačią stiliovą juodą juostelę pavadinimui ir autoriui užrašyt, kaip kad jis savo paveiksliukam deda XD Oi koks aš… aaam… “kopijuoklis” (nieko geriau nesugalvoju :D )

O jei jau apie reklamą prašnekom, tai šį šeštadienį pas mano buvo atvažiavę “vandens patikrint”. Paskambino iš vakaro, 8 VALANDĄ!, ir klausia ar nenorėtumėm nemokamo vandens tyrimo. Ok sakom, atvažiuokit. Tai kai atvažiavo, įgrūdo kažkokį aparatą vandenin (nemačiau tos dalies) ir pareiškė kad “rodo 150, o turėtų rodyt 50″. Kaži ko? Po to padarė elektrolizę mūsų šulinio vandenukui (stiklinėje) ir jame susidarė rudos apnašos, dar ten koks galas. Ir čiūvelis (buvo dviese - vairuotojas ir rekLAMERIS. Pastarasis išsikvepinęs ir daug kalbantis) nustebęs: “Ir jūs tokį vandenį geriat?!”. Pradėjo knist protą apie sveikatas visokias, “kaip jūs dar akmenų neturit??! 0.0 ?” ir pan. Dar pasakė kad mūsų vanduo esą geresnis nei tas, kurį kartais perkam iš parduotuvės. Tai pala, galvoju. Jei aš galiu tą vandenį parduotuvėj nusipirkt, tai gal jis yra normalius testus perėjęs, gal normas atitinka? O jis man sako kad mano vanduo DAR geresnis ir kad būtų juokingiau siūlo nusipirkt vandens filtrą už 4000+ Lt ( rekLAMERIO žodžiais “3,5 Lt per dieną. Ar galit tiek išleist savo sveikatai?” ), kuris man vandenį išvalys nuo VISKO (ir kas gerai, ir kas blogai), o tada prisodrins tuo, ko reikia.

Vienu žodžiu praleidau 20min. savo gyvenimo nemaloniai, piktinančiai ir naglai reklamai, o tas atšiaurus pokalbis mane nervino dalį likusios dienos. O blogiausia tai, kad tie jų testai buvo niekiniai. Jokios naudos…

Brr, kai prisimenu, tai ne pačius geriausius jausmus sukelia. Kaip gali būt žmonės tokie nagli ir eit smegenis pudrint paprastiem piliečiam?

Ecgh, atsikratom šitos minties įsivaizduojamai purtydami galvą :) Taigi, vertinkit mano “peilį - šakutę” ir komentaruose parašykit kaip valgot: ar su peiliu, ar viską “riekiat” šakutės braiuna kaip kad aš?

P.S. Parašykit jei rasit šitą išradimą jau įgyvendintą ir spauskit “patiko” :)

Čiau ;D

Pataisymas (2009 spalio 15): Kaip ir maniau, toks išradimas jau yra. Bent jau draugas sakė kažkur matęs.

Rodyk draugams

Mokytojų diena 2 | Tautiniai šokiai

Manėt kad negrįšiu? O gal ir nepasigedot? Taip man ir reikia. Taip ilgai nerašiau… Anyway.

Buvau praeitą penktadienį-sekmadienį tautinių šokių stovykloj :) Buvo smagu. Tikrai. Tai ne tas mūsų būrelis. Supratau kad man patinka susitikt naujus žmones. Ypač jei tai merginos… gražios. Gaila tik kad jom vienodai pažįsta mane ar ne. Self-esteem: -50% :( Dar kilo mintis kad lietuviškom tautinėm dainom galima būtų muzikinius klipus kurt. Pavyzdžiui apie karą ir apie seseles kur dainos, tai tokių dramatiškų kadrų būtų galima susukt ;) Aišku ir klipas gerai suredaguotas turėtų būt, o ne šiaip “kažkokie čiūvai pievoj”. Praktiškai atidaviau auksinę idėją. Galit jau vogt kas nors. Aš kaži ar sugebėčiau ką tokio padaryt, tai negaila…

Mokytojo diena :D Irgi neblogai praėjo. Darėm socialistinę mokyklą. Direktoriaus aišku nebuvo - valdėm visi 12-okai (12-okų partija). Mokiniai, bent jau tie, kuriuos aš mokiau, buvo ganėtinai ramūs ir problemų nesukėlė :) Mane tas labai nudžiugino. Video, kuriuos taip ilgai ir sunkiai sukom visiem patiko, todėl džiaugiausi dar labiau ;)

Pirmą pamoką vedžiau mokytojam. Jiem, kaip ir kitiem mokiniam, rodžiau taip vadinamus “baro triukus”. Liepiau centus išbalansuot ant popieriaus juostelės, segtukus susegt popieriaus pagalba ir pan. Mokytojam, deja, tik šitus du triukus ir parodžiau. Maniau kad pamoka baigiasi 8:40 (pamokos truko 35 minutes tą dieną), tai ir išleidau. O pasirodo pamokos prasidėjo vėliau nei aštuntą ir turėjo baigtis 09:05 kažkur XD Jei jau apie pamokų laiką, tai visą dieną nesupratau nei kada prasideda, nei kada baigias, nes buvau antram mokyklos pastate, kur per elektrinę gitarą (atsinešė vienas toks vaikinukas. Labai pasitarnavo, nes galvojom muziką leist ir skaidres rodyt, o gyvas instrumentas vis tiek geriau :D ) ir storas sienas skambučio nesigirdėjo. Bet kam rūpi? :D Diena praėjo ganėtinai sklandžiai. Buvo per popamokinį renginį pora nesklandumų (nureguliuoti mikrofonai, nureguliuotas kolonėlių garsas, šiek tiek krečiantis laidas po kilimu), bet niekas nepyko.

Keista, bet tądien pajutau valdžios jausmą. Niekad taip nebuvo. Niekas nepasikeitė, o va pasijaučiau kažkuo daugiau… Bet gal tik diena tokia. O ir kostiumas išskiria šiek tiek. Beje, stovėdamas už mokytojo suolo per pamokas supratau vieną dalyką. Jis vertas naujos eilutės:
Dėmesio: mokytojas stovėdamas už savo suolo mato nežmoniškai daug. Ar tu moki, ar nemoki, ar slepiesi, ar tau vienodai, ar tu ten koks susinervinęs ir taip toliau. Taip kad jei nemokat - stenkitės nekeist savo elgsenos, nes jei mokytojas griežia dantį - iškart pamatys.

Tai tiek. Tikiuosi netrukus bus ką parašyt :)

Rodyk draugams