BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trečioji lietuvių kelionė į kosmosą

Šiandien, lygiai 12:00 mūsų astronautai sėkmingai pakilo iš Skuodo kosminių erdvėlaivių paleidimo aikštelės. Tai jau trečioji lietuvių kelionė į kosmosą. Šios, kaip ir praeitos kelionės tikslas - Mėnulis. Deja praeitą kartą dėl techninių nesklandumų kelionė šiek tiek nenusisekė, tačiau dabar, manau, atsigriebsim ;D

Ta proga Skuode vyko “paleidimo koncertas”, kurį turbūt daug kas per TV žiūrėjo. Specialiai buvau nuvažiavęs pasižiūrėt erdvėlaivio staro, nes praeitą kartą nepavyko niekaip. Reginys neblogas, daug garso :D, tik kad iš labai toli žiūrėt reikia. Nepalygint kaip per teliką atrodydavo kai žiūrėdavau ;D

Jei jau apie televiziją, tai ji eilinį kartą išnaudojo šitą progą. Nepaisant to, kad surengė pompastišką šou prieš praeitą paleidimą, dabar vistiek nepagailėjo pinigų ir laiko naujam renginiui (jo, tas pats “paleidimo koncertas”). Žinoma, šitas nebuvo toks didelis, nes organizatoriai tikriausiai pabijojo antros erdvėlaivio nesėkmės. Gi kas ten žino, gal vėl kas atsitiks… :D Televizijai juk ne prestižas palydėt nepavykusį skrydį. Kad ir kaip ten bebūtų, renginys buvo nieko vertas XD Pridainavo visokie pop atlikėjai ir tiek… Galėtų ir ką geriau sugalvot. Vienu žodžiu, nesigilinkim į smulkmenas. Tikiuosi šį kartą kelionė bus puiki ir pranoks visų lūkesčius :)

Erdvėlaivio paleidimas (Delfi.lt nuotr.)

Erdvėlaivio paleidimas (Delfi.lt nuotr.)

P.S. Kaip jum tas muzikos grotuvas dešinėj? Gal padaryt kad negrotų automatiškai?

Rodyk draugams

o0.lt debiutas!

Taigi, jau galiu leist žmonėm eit į mano puslapį :D Jo esmė yra ta, kad lankytojai galės parašyt keisčiausius, karčiausius, absurdiškiausius savo gyvenimo nutikimus ir paskaityt panašias kitų žmonių istorijas. Galės palygint savo situaciją su kitų. Gal taip net pasiguos ;) Projektas, manau, dar pasitarnaus ir tuo, kad leis artimiau žmonėm pažint vieniem kitus, suprast, kad klysta visi, kad ne jiem vieniem kartais nepasiseka, kad visi kartas nuo karto patenkam į kvailas situacijas, ir, galų gale, kad visi esam žmonės :)

Realiai idėja kilo man eilinį kartą beieškant smulkaus versliuko.  Sugalvojau šitą puslapį ir jo idėja sutapo su viena mano seniai gliaudyta mintim, jog kartais žmonės perdeda jiem nutikusių įvykių “blogį” ir net nepagalvoja, kad jeigu tai atsitiktų kam kitam, labiau savim pasitikinčiam, tai tas įvykis nebūtų jau toks ir baisus. Gal net būtų juokingas! (gerąja prasme) O čia ima ir pergyvena, nervinasi, stresuoja.

Ir, kaip jau sakiau,  turėtų padėt lankytojam pažint vieniem kitus ir susiprast visuomenėje, kurioije jie patys gyvena. Sužinot jos gerąsias puses ir ydas. Pamatyt, kad aplinkiniai žmonės ne robotai (čia ir man praverstų), kad ir jiem visko nutinka. Gal net sužinot tokių dalykų, apie kuriuos net svajot nesvajojo?

Kita vertus, puslapis atlieka ne vien “gerosios samarietės” vaidmenį. Žmonės gali užsukt ir šiaip įvairių nuotykių paskaitinėt, pasijuokt iš absurdiškų situacijų (juk tai anekdotų esmė), ir net pabandyt apmulkint kitus lankytojus įdėję išgalvotą nuotykį ;D Vartotojai, taip pat gali balsuot už patikusius nutikimus, bandyt atspėt, ar tik nemeluoja jiems patiems.

Jei viskas klosis gerai, dar bus įdėta komentavimo (patarimų) galimybė, kategorijos, nuotaikos ir, svarbiausia, normalus adresas ;D Taigi kviečiu pabūt pirmaisiais lankytojais! (spauskit paveiksliuką)

Ir negailėkit kritikos, patarimų, visko! :D Ir šiaip būtų gerai jei pasakytumėt man kaip reikia rašyt, ar “žoskai”, ar “žostkai”?

Rodyk draugams

Atsinaujinau blogą

Kaip ir pavadinimas sako, atsinaujinau blogą. Senasis šablonas jau atsibodo, tai užsidėjau naują. Nedaug pakeičiau, bet ir nežinau ar keisiu. Užteks gal ir tiek, kiek yra dabar.

Užsidėjau tą paramą vaikam, nors ir nežinau kokiem būtent vaikam mano surinkti centai atiteks. Turbūt jie tų daiktų nesaugos. Bet koks skirtumas? Dėjau ne tiek dėl jų, kiek dėl savęs. Noriu pažiūrėt kiek surinksiu :D (nepamokslaukit man). tai būkit malonūs ir spustelėkit an tos nuorodos vaikam paremt.

Taip pat užbaigiau svetainę ^^ Woohoo! Tik dar kolkas jum nerodysiu, nes dar liko ten vieną tokią smulkmeną pakeist.

Dar žadu išimt DannyVision iš nuorodų, nes jis nebepildo savo blog’o. Sorry Dariau, bet ką padarysi ;) (lyg jam būtų skaudus praradimas XD )

Ir dar vieną naujieną paruošęs buvau, bet jau nugrūdau kažkur.  Apie astronautus :D

Maža to, sumąsčiau naują verslą savo pajamom (nulinėm) padidint. Tik nežinau ar išdegs. Gi “suuuunkmetis” ū.ū

O, kątik atradau smailą, kurį galima parašyt tik lietuvių kalba :D PATENTAS! Smailą “ū.ū” atrado Edvinas S. ;D

Tai tiek. Žinot ką daryt: spaudžiat patiko, ant aukojimo mygtuko dešinėj ir tada paliekat komentarą.

P.S. Kaip jum tas suvirintojas paveikslėly viršuj? Piešt ką naujo, ar tiks ir jis?

Rodyk draugams

Patarimų galia | Rytinis konkursas

Jei skaitėt mano straipsniuką apie prekeivę skype’u, tai turiu jums naujienų! Ji pabandė pataisyt padėtį ir pasikeitė el. pašto adresą ^^ Vyko transformacija iš “sskysiass@draugas.lt” į “z.motejunaite@gmail.com” . Sveikintina manau. Smagu kad žmonės pasitaiso… arba kad bent jau stengiasi ;D

Dalyvavau šiandien konkurse. Reikėjo 3 ryto parašyt komentarą vienam youtube’o video, tai galėjau gaut PS3. Nusistačiau žadntuvą be 15-os trys, įsijungiau kompą, pakomentavau (tas truko ilgai, nes kaime esantis kompiuteris lėtoką internetą turi) ir atsiguliau miegot toliau. Kai atsikėliiau vėl įsijungiau kompą pažiūrėt gal laimėjau. Dalyvių buvo daug, tailabai ir nesitikėjau, bet vistiek ^^. Taigi nuėjau į puslapy ir net akis išpūčiau. Žmogus PAMIRŠO prisijungt 9pm (jo laiku), todėl laimėtoją išrinko 10pm. Vienu žodžiu be reikalo atsikėliau 3 ryto XD

Tai tiek.

Rodyk draugams