BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveikinimai

Rodyk draugams

Gimtadienis | Man 18

Kitos naujienos:

Kažko labai užsimaniau parašyt knygą. Melstis reikia kad pradėčiau ir užbaigčiau :D Tai kietas būčiau tada. Ir būtų bloge apie ką rašyt…

Dar galvoju kad gal reikia kokios muzikos sukurt, nes gi aš “kuriu viską”, o kas su grafika susiję tai daugmaž išbandyta. Beliko plėstis į kitas sritis.

Radaukelis naujus įkvėpėjus youtube. Tai KalebNation, su tokiais savo video kaip “T.S.K.“, arba su savo muzika. Prašau atkreipt dėmesį į vaizdo efektus jo filmukuose. Kai kurie vos ne kaip iš filmų. Mane asmeniškai sužavėjo ir sukėlė pavydą.

Antrasis įkvėpėjas: CreativeIceDesigns Šis ne tiek savo darbais, kiek sugebėjimu painspire’int pokalbio metu ir tuo, kad yra dalinai lietuvis ;)

Nu gal tiek.

P.S. Kai šitas įrašas pateks į blogą, tai mano gimtadienis jau bus vakar. Visą dieną neprisiruošiau parašyt į blogą XD

Rodyk draugams

Svarbus gyvenimo posūkis

Manau tai verta atskiro įrašo. Šiandien per televizorių pirmą kartą gyvenime pamačiau reklamuojamą žinių interneto puslapį. Tai buvo alfa.lt reklama. Seniai galvojau, kodėl lietuviški portalai nesireklamuoja per TV, ir štai gavau atsakymą :) Manau sveikintina. Kaip manot?

Jei apie LT portalų neveiksnumą, tai norėčiau one’o kūrėjų paklaust, kodėl one’as faktiškai nesikeičia. Tai populiariausias soc. tinklas Lietuvoj (gal facebook’as dar neaplenkė. O gal?), tačiau jis visiškai neprogresuoja. Ką matėm prieš metus, du, tą matom ir dabar. Manau jau nedaug liko ir jie išnyks su tokiu požiūriu…

Taip pat nekenčiu savo lietuvių kalbos mokytojos. Šiandien ji mum visiem už teksto suvokimo testą numažino balų, nes jos nuomone mes negalėjom teisingai parašyt amžių, kuriuose rašė tam tikri rašytojai. Pagal ją mes esam išradingi vaikai ir sugebėjom nusirašyt. Nežinia kaip, bet sugebėjom. Parašiau visus tris teisingus amžius ir gavau 2 balus (buvo vienas atsakymas perbrauktas ir pataisytas), draugas irgi surašė visus teisingus, bet pribraukė daug, tai 1 balą gavo, nes “jei pribraukyta, tai vadinasi iš tikro nežino”. Maksimaliai galima buvo gaut tris balus. Matyt niekas negavo… Ir šiaip už tą testą niekas daugiau šešių negavo (aš petaką). Ji vėl man įrodė kokia bjauri gali būt. kiti mokytojai tai pliusų ieško, o šita tik kad prastesnį pažymį parašytų. Tai nagla ir nenormalu.

Finally, sesuo pasakė, kad per psichologiją mokėsi apie žmonių tipus (nu kažką tokio). Pagal jos užrašus esu toks žmogus, kuris mato tik kitų sėkmę, o apie save galvoja blogai (ta prasme kad nieko jam neišeis). Jeigu jis bando pasekt kieno nors pavyzdžiu ir pasiekt kažkokį tikslą - jam nepavyks, nes viską gadins būdas. Net jei jis elgsis identiškai kaip tas, kuriam pavyko. Jis paprasčiausiai padarys kažką ne taip, kažkokią smulkmeną. Pvz.:

Visi žinom Tadą V. Jis populiarus, youtube turi ~50 video. Jei aš dabar padaryčiau tiek pat panašaus įdomumo ir originalumo video, sukurčiaus trumpų filmų pora, dėčiau tokiais laiko tarpais kaip jis dėjo, susikurčiau saitą, reklamuočiaus kur ir jis, aš taip ir likčiau niekuo. O jam, mat, užteko. (tai labai labai grubus pavyzdys, nes aš ir pusės nežinau ką jis gyvenime veikia (ir vėl klausimas, kodėl prisiminiau būtent jį? Matyt čia “to kažko”, ko aš neturiu darbas)).

Blogiausia, kad tai suknista tiesa. Man visada nesisekė tai, kas sekdavosi kitiem. Niekad ir su  žmonėm nesisekė. Kai kiti bendrauja, aš matau kad jie susišneka ir pan., lyg ir sistemą pastebiu, kiaurai permatau ką vieni apie kitus galvoja, bet kai šneku pats - akivaizdžiai matau, kad kažko trūksta. Nežinau net kokį smailą čia uždėt. Jis turėtų būt niūrus. Labai. Nes tai reiškia, jog jei stengsiuos gyvenime kaip visi, taip nieko ir nepasieksiu. Bet kažkam šitam pasauly tokių pačių pastangų užteks ir virš tautos iškilt.

Kilo teorija, kad žmonės yra sumodėliuoti ateivių. Kaip kokie simsai (iš “the sims”). Tavo charakteris toks, vadinasi tu būsi toks (Lemtis pagal charakterį?). Jei sakytumėt nesąmonė, tai kodėl psichologų sugalvoti teiginiai kartojasi jau krūvą metų? Think about it.

Beje, nuo vakar sumaniau pareikšt savo poziciją ateivių klausimu. Kaip visi žinom, jie tikrai yra KAŽKUR (kažkurioj galaktikoj 100% yra bent viena planeta, kurioj yra gyvybė), bet aš esu už tai, kad jie yra mus lankę ir vis dar lanko :)

Rodyk draugams

Durna diena | Sėdau ant “South park”

Šiandien buvo kažkokia durna diena. Pusė žmonių, tame tarpe ir mokytojai, negirdėjo ką aš jiem sakau ir visai į mane dėmesio nekreipė. Ir šiaip jau kelinta diena iš eilės jaučiuosi išsekęs. Nuo visko: oro, pamokų, kompo, gyvenimo ir t.t. Jaučiuosi taip, lyg man būtų gripas, bet man jo nėra. Vienu žodžiu life kinda sucks at the moment.

Pastaruoju metu pasinešiau ant “South Park”. Mano telikas netraukia TV 6, tai iki šiol nežiūrėdavau niekad. Tik intiku šiek tiek, bet radau programą telefonui, kad galėčiau žiūrėt per jį, tai labai praverčia kai kompas užimtas ir aš neturiu ką veikt :) jau du sezonus peržiūrėjau. Geriausia serija 2009 metų (13 sezonas) “dead celebrities” vadinasi. Pažiūrėkit ;D

Rodyk draugams

Piešimas telefonu? | Keli mano piešiniai

Jau minėjau, kad čia kada laimėjau iPhone telefoną. Jau mėnesis+ prabėgo nuo to laiko ir pro mano rankas per tą laiką praėjo nemažai programėlių (app’sų taip vadinamų). Daugiausia tai buvo žaidimai, tačiau jų tarpe buvo (vis dar yra) ir dvi piešimo programos. Tai “Brushes” ir “SketchBook”. Pastaroji savo įrankiais geresnė, ja lengviau spalvas suliet, bet man kažkaip nesigauna su ja konkrečius kontūrus padaryt. Atvirai pasakius aš į ją daug nesigilinau. Neradau greit ko reikėjo ir palikau.

“Brushes” man patiko labiau. Ji ganėtinai paprasta, turi pagrindines reikalingas funkcijas, layer’ius, ir nors spalvas suliet sunkiau nei su “SketchBook”, bet kažkodėl piešt su ja išeina geriau :D

Abi programos man atrodo leidžia paišyt 320×480 (iPhone’o ekrano raiška) dydžio piešinius, tai panaudot faktiškai nėra labai kur. Aš užsidedu kaip wallpaper’ius ir man gerai XD

Taigi mano piešiniai (nupiešimo eilės tvarka):

Siena (wallpaper - paper XD )

Siena (wallpaper minus paper XD )

Veidukas už lentų

Veidukas už lentų

Dalis veido (norėjau iš pradžių tik akį pabandyt nupiešt, bet tuščia atrodė)

Dalis veido (norėjau iš pradžių tik akį pabandyt nupiešt, bet tuščia atrodė)

Tai tiek. Dabar prisiminiau kad yra ir daugiau, bet pamiršau juos išsikelt. Šiaip jie blogesni už šitus ;D

Spauskit “patiko” už tą mielą veiduką lentose. Prašau ^^ Ne, aš rimtai. Paspauskit.

Rodyk draugams

Baigėsi “atostogos”

Tai va, jau ir trečiadienis. Ryt į mokyklą. O, rodos, dar tik prieš kelias dienas mus iš jos paleido (nes gripo išsigando…). Šiaip gerai kad jau ryt reikia. Galėjo net anksčiau grąžint mus. Aš, kaip dvyliktokas, jaučiu baimę neeidamas į mokyklą. Žinoma, galėjau mokytis namie, bet kad aš nemoku mokytis savarankiškai XD dėl to ir baisu. Net neįsivaizduoju kurias dabar temas knygose jau turėtumėm eit. Fizikos kontrolinį dar turėjom rašyt, tai dabar jau ir antras bus priartėjęs. *atsidusimas*. Kaži ar atsigriebsim kaip reikiant. Nebent, žinoma, pagaliau, per 12 metų Edvinas pradės mokytis pats. Naudosis kompu mažiau, paliks telefoną ramybėj ir kasdien tykiai nuoširdžiai po tris valandas mokysis papildomą medžiagą.

Ar tai įmanoma? 0.0?

Rodyk draugams