BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baigta | Ieškau darbo

Viskas, baigėsi egzaminai ir man. 100% iš nieko nesurinksiu, bet 50% tikiuosi perkopt visuose šešiuose egzaminuose :)

Matyt dabar jau galiu visa galva nertis į darbo paieškas :) Neesu toks optimistiškas šiuo klausimu, bet kas ten žino, gal ir pasiseks? Taigi jei turit man darbo, arba žinot kas jo turi - parašykit ;D (el. paštas viršuj)

Rodyk draugams

Šiandien man egzaminas

„O Dieve, jau šiandien man egzaminas“. Taip pagalvoju kiekvieną kartą prieš egzaminus, nes kaip taisyklė miegot nueinu tik egzamino dieną :D kad ir dabar 00:20 Net šiurpas pereina kai pagalvoji. Mane nuo fizikos VBE dabar skiria menkos 8 valandos. Aš nueisiu miegot ir atsikelsiu tą pačią dieną - šiandien. Keista eit miegot kai žinai, kad kažką svarbaus turėsi nuveikt ne ryt, o šiandien. Gi prieš svarbiausius dalykus nemiegam, o laukiam jų :)

Žinoma, taip nesijausčiau, jei eičiau miegot 23:59…

Rodyk draugams

Dingsta blogo turinys

Ajajaj. Atsiverčiau senesnius savo blogo įrašus, kuriuose buvo paveiksliukų, ir matau, kad jų nėra. Patarimas sau: nebenaudok “Part.lt” talpyklos vaizdam kelt. Tikrai nežadu jų visų dėt iš naujo :/

Rodyk draugams

Grįžtu iš lankų | Pigi reklama (ir vėl)

Nežinau, turbūt reikia kurt antrą blogą visiem asmeniškumam dėt. Vasara atėjo ir prisiminiau, kam išvis šitą blogą kūriau :) Ogi kad susirasčiau klientų, reklamos užsakovų. Kaži ką jie pagalvotų užėję ir radę čia mano pasakojimus apie karnavalus ir mokyklines ekskursijas? Taigi grįžtu prie senos tematikos!

Jeigu jau apie blogus kalba pakrypo, galiu pašnabždėt, kad jau pradėjau naują blogą, tačiau jis yra skirtas visai kitai temai (ne asmeninis). Jau pradėjau rašyt ten įrašus, tačiau jų neviešinsiu dar gana ilgai. Reiks palaukt ;)

Rodyk draugams