BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mis Lietuva - būsima reklamos auka?

Matyt niekad nebūtumėt pagalvoję, kad domiuosi mada. Ir jūs teisūs, nes nesidomiu. Tačiau pro akis nepraleidau tiesiog akivaizdžios reklamos galimybės vietiniam buitinių prekių gamintojui — „Grigiškėms“. Jei nesuprantat kuo tai susiję su „Mis Lietuva“, akivaizdžiai ir patys grožio pasauliu nesidomit. Galimybė atrodo maždaug taip:

Ach, tas žodžių žaismas. Originali nuotrauka ne mano ir nežinau kieno. Ir tubūt akivaizdu, kad ji to nesakė. Bent jau aš negirdėjau.

Manau daug kas apie tai pagalvojo, tik niekam nieko nesakė :) Būtų tikrai originali reklama, bet manau šių metų mis “nepasirašytų ant šito reikalo” XD

Beje, nuotrauką radau neatspėsit kur. Ogi olialia (curse you, tfu tfu tfu) puslapy. Ką ji, po galais, ten veikė? Jei būčiau mis komisijoj, pirmu numeriu išmesčiau visas merginas, kurios su olialia susiję. Po galais. Tai gi dar žemiau nei ant tualetinio popieriaus etiketės puikuotis.

Rodyk draugams

Max’imos boba gone crazy!

Žinot, karts nuo karto ir aš pažiūriu televizorių. Smagu stebėt kai kurias jame vykstančias istorijas :) Papasakosiu vieną iš jų. Apie parduotuvių tinklą “Maxima” (gal esat girdėję?). Taigi.

Gyveno kartą šeima: vyras, žmona ir dukra. Šeima atrodė moderni, tačiau joje vyravo socialistinės šeimos modelis: vyras buvo protingas (žinojo visus atsakymus į dukros klausimus, kuriuos ji skaitė iš kryžiažodžio), dukra buvo kaip dukra, na o žmona - eilinė namų šeimininkė: dirbdama buities darbus tegalėjo pasakyt kada močiutės gimtadienis. Balsas fone tuo tarpu skelbė, kad mama žino tai, kas svarbiausia, t.y. tiek, kiek jai reikia. Juokinga buvo. Mėgstu juokingas reklamas. Bet matyt kitiem komedijos nepatiko, nes mama buvo priversta baigt vidurinį išsilavinimą: dabar ir ji žinojo kelis atsakymus į kryžiažodžio klausimus.

Tačiau tuo šeimos gyvenimas nesibaigė, nes jie nusprendė įsivaikint dvynukus.  Mačiau kaip jie leido savo laisvalaikį: ejo į parduotuves, šypsojosi. Bet visos gyvenimiškos idilės greitai baigiasi. Manau nereikia nė sakyt, kad tai vėl susiję su motina -.- Netikėtai ji pradėjo keistis. Gavusi šiek tiek išsilavinimo, ji užsimanė tapt dominojančia persona: pradėjo viena filmuotis reklamose, ėmė šiept savo vyrą kada tik gaudavo galimybę. Viršūnę pasiekė tada, kai baigė universitetą. Po to ji tapo visiška dominatore: ji kaip vaiką aplošia savo vyrą šachmatouse, rodo savo viršų prieš vaikus, kai jie su tėvu žiūri mėgstamą televizijos žaidimą. Ir viską daro atlikdama buities darbus! Aš pradedu manyt, kad ji yra robotas. Pastebėkit: ji dirba, staiga pakelia galvą (vis dar dirbdama), mediniu veidu išpyškina protingą, bet vyrą žeminančią frazę, nuleidžia galvą ir dirba toliau. Man atrodo tai jau ne ta pati moteris, kurią jis vedė. O ir tos užuominos apie prekybą vaikais… Aš manau mama rezga kažkokį robo-sąmokslą.

tyčiojasi

„...ėmė šiept savo vyrą kada tik gaudavo galimybę.“

Kad ir kaip ten bebūtų, laukiu nesulaukiu šios istorijos tęsinio ^^ Aš manau galų gale paaiškės, kad ji vistik YRA robotas. O tikrąją žmoną… pagrobė vyriausybė, nes ji tikrai žinojo “tai, kas svarbiausia” ;)

Rodyk draugams

Atidaviau account’ą

Atsisiunčiau jau seniai mano užmestą žaidimą - Tales of Pirates. Pažaidžiau kelias dienas ir supratau, kad iš jo jokios naudos. Juo labiau kad žaidime susiradęs draugą sužinojau, kad jam 11 metų… Jo, galvoju, ką aš čia dabar darau? Tai va prieš minutę savo account’ą bandžiau parduot už $, bet niekas neėmė. Per senas žaidimas matyt. Tai ėmiau ir atidaviau. Su 248 mall points. Čia apie 10$ net verta būtų buvę :D nors realiai tai ne. Anyway, dabar kažkiek gaila. Aš va laksčiau, lvl kėliau, konkursuose seniai dalyvavau ir tuos taškus gavau, o va dabar atidaviau kažkam visiškai iš oro. Kaži kaip jis su mano veikėjais elgsis?… XD Jaučiuosi kaip tas studentas iš “Toy Story 3″, kai mergaitei savo vaikystės žaislus atidavė.

Bet manau gerai padariau. Dirbt reikia, studijom ruoštis :D

Coming up next: Max’imos boba gone crazy.

Rodyk draugams

Vieno vardo teorija

Sveiki, šiandien norėčiau pasidalint su jumis teorija, kurią neseniai išvedžiau. Gal ją jau kas sugalvojo, nežinau, bet ne tame esmė. Teorija apie tai, kad iš kelių vieno vardo nešiotojų, tik vienam ar keliem yra lemta tapt to vardo etalonu tam tikroj srity, Pavyzdžiui muzika: Michael, Britney, Freddy, John. Nemanau kad dažnas sugalvos daugiau muzikantų nei tuos keturis, kuriuos aš turėjau omeny rašydamas. Šitie vardai arba nesako nieko, arba primena vieną konkretų žmogų.

Kurių galų aš šitai nagrinėju? Nes tai glaudžiai susiję su reklama. Gyvenimiškas pavyzdys: yra du vienodai geri muzikantai ir abu jie turi vienodus vardus. Kaip vienam aplenkt kitą, tapt žinomesniam, tapt savo vardo etalonu? Įdomus klausimas ir įdomi užduotis. Esant tokiai situacijai, susidaro paradoksas: vienas gerai grojantis muzikantas populiarina savo vardą, tačiau dalis šlovės automatiškai nukrenta ir kitam muzikantui, nes jų vardai vienodi. Tas pats ir kito atžvilgiu. Jie padeda sau, bet padeda ir vienas kitam. Nei vienas neišsiskiria, nekyla aukščiau kito.

Ką daryt? (Klauskit Radžio) Ogi reklamuotis :D Jeigu kuris muzikantas nori pakilt aukščiau, jis turi būt lengviau surandamas ir labiau(dažniau) matomas: svetainės, TV, koncertai, dalyvavimas matomuose renginiuose. Kas nuo to pasikeičia? “Priešas” muzikantas toliau daro sau reklamą, tuo pačiu reklamuodamas mūsų favoritą, bet jo “atiduodamos” reklamos dalis didėja, nes žmonės pagal jo vardą lengviau randa favoritą, o ne jį. Tuo tarpu favorito “aukojamos” reklamos dalis sumažėja dėl tos pačios priežasties. Susidaro siektas tarpas tarp muzikantų. Ir jis didėja. Galiausiai prieinamas taškas, kai “priešo” pasirodymai ir savo vardo reklama ne jį reklamuoja, o tik primena paprastam gyventojui mūsų favoritą.

Liūdna, bet dabar “priešininkas” nebeturi šansų prisivyt favoritą. Vardas jau užimtas. Bet koks jo pasirodymas tik dar labiau pareklamuos bendravardį. Taigi žaidimas pralaimėtas: jis arba turi bandyt užimt naują vardą, arba pasilikt vardą ir praktiškai sunaikint galimybę tapt itin žinomu.

Moralas toks: jei žadi užsiimt tuo, ko esmė yra tapt žinomu, niekada nenaudok jau populiaraus arba jau kylančio žmogaus vardo, nebent esi laaaabai užtikrintas tuo, ką darai. Jeigu jau turi populiarų bendravardį, vertėtų susigalvot pavadinimą, o ne vardą naudot ;)

Žinoma, šita teorija tinka ir pavadinimam, ir pavardėm ir kitai identifikacinei informacijai ;)

Rodyk draugams

Keičiu aparatūrą :)

Sveiki.

Nusipirkau mokslam kompiuterį. Laptopą žnoma, nes stacionariam nebus vietos :/

Tai va, mano kompiuteris: ACER Extensa 5635Z

Su 2GB RAM’o 320GB HDD (nors realiai tai 305GB), 2,3GHz procesorius. Manau IT mokytis pakaks :) Labai džiaugiuosi pirkiniu, nes realiai tai ieškojau pigiausio kokio tik įmanoma su 15″ colių monitorium, o gavosi visai neblogas daiktas. Bent jau pagal internautų testus, benchmark’us visokius. Šitas kompiuteris tiesiog sutvertas darbui :) (bet ne žaidimam, jei kam įdomu)

Buvo su man gyvenime nematyta OS: Linpus Lite. Čia vienas iš Linux variantų taip suprantu. Anyway, iš pradžių buvau persigandęs, pamatęs ką gavau. Visiškai nesuprantama man ten viskas buvo, nepatogu, ribota. Tikėjausi Ubuntu, o čia! Tada pusę valandos ieškojau kaip įsirašyt kitą operacinę sistemą. Reikėjo į komendinę eilutę porą dalykų įrašyt. Tada dar 10 minučių kol radau, kur ta nelemta eilutė Linpus’e yra. Bet radau :D Dabar instaliuoju Windows XP, 76% formatavimo baigta ;D Gal ant viršaus ir Ubuntu įsirašysiu.

Ir kaip galvojat, gal pabandyt Windows 7?

Rodyk draugams

Nepasakyta kalba

Taip jau išėjo, kad mokykloj buvau geras mokinys. Ta proga kartu su kitais gerai egzaminus išlaikiusiais abiturientais buvau pakviestas į “popietę su meru”. Čia vienas iš nedidelio miesto pliusų - gali asmeniškai pažinot merą ir jis net tavo vardą žino :D Maniau sėdėsim savivaldybės posėdžių salėj, jis pašnekės su mum ir tuo baigsis. Bet smagu, kad taip nebuvo :D Visi buvom nugabenti prie Lavyso ežero, į kaimo turizmo sodybą :) Labai graži vieta. Žinoma mus pasveikino, paprašė mokytojų pašnekėt, mokyklų direktorių. Ir tada, aišku, pačių mokinių XD Va šito tai nesitikėjau. Suvemblenau kažkokią nesąmonę apie atmosferą mokykloj. Aišku, labai gera tema, bet neišreiškiau visiškai. Turbūt niekas nesuprato ką turėjau omeny. O mintis labai gili buvo. Vienu žodžiu, net ir išėjęs iš mokyklos nenustoju failint… Bet nesvarbu. Kaip visada, vertą pasisakymo dalyką sugalvojau tik per “šaukštus po pietų” (tiesiogine ir perkeltine prasme). Pasisakymas būtų buvęs maždaug toks:

„Aš taip pat norėčiau padėkot savo mokytojai, direktoriui, bet nelinkėsiu visiem sėkmės. Žinau kad momentai, kada rimti posūkiai gyvenime priklauso tik nuo sėkmės, nebūna malonūs, todėl palinkėsiu visiem kuo mažiau tokių momentų, kuriuose pasisekimą lemia ne žinios su įgyta patirtimi, o tik sėkmė“.

Jei nesuprantat prie ko čia ta sėkmę, paaiškinu: praktiškai visi šnekėję “suaugėliai” mum jos linkėjo. Prie ko ji čia? Ar tam aš 12 metų namų darbus ruošiau, kad man taip reikėtų sėkmės? :) Taip, sutinku, sėkmė gerai, net labai gerai, bet vien ja grįstas gyvenimas kažkoks neužtikrintas būtų. Juo labiau man dažnai nesiseka, todėl skamba ironiškai, kai man linki sėkmės… Užtai mano direktorius buvo originalesnis (?). Suskėlė „tik nereikia išpuikt“ kalbelę XD. Kaži ką apie mane kiti protingi žmonės pagalvojo, nes ta jo kalba buvo faktiškai skirta tik man vienam. Daugiau mokinių iš mūsų mokyklos nebuvo :/

Bet svarbiausia kad pasijaučiau pagaliau priklausantis kažkokiai bendruomenei. Anksčiau vis ne į temą buvau. O va tądien buvo gerai.

Ačiū merui ;D

Beje, viskas vyko prieš mėnesį gal. Tiksliai nebepamenu.

Rodyk draugams

update’as

Praūžęs (per mano fb profilį) konkursas telefonui laimėt priminė man, kad turiu blogą :) pamaniau atnaujinsiu žinias apie save. Dabar “laisvalaikiu”, kitaip tariant kada prie kompiuterio būnu, kuriu interneto svetainę. Bus su muzika susijusi ir su pramogom. Tiksliai nesakysiu :P Taip pat užmečiau savo blogo projektą, kurį minėjau anksčiau. Gal kada ir atnaujinsiu jį, bet nežinau. Jei bus noro. Kas skaitė turbūt ir suprato, kad vargiai ar man jis gausis :D Kita vertus, mielam skaitytojui nėra ko nuliūst, nes jau minėjau kad “reiks palaukt”. Tik neminėjau kiek :D Tiesą pasakius galutinės datos nusistatęs ir neturėjau. Ir dabar neturiu. Užtai svetainę tikiuosi užbaigt iki vasaros pabaigos. Turbūt iki užbaigimo neturėsiu ką daugiau pasakot, tai sekanti naujiena bus apie jos paleidimą :D (tikiuosi) Tik baisu šiek tiek, kad tos svetainės vėl niekas nelankys, kaip ir ligšiolinių mano projektų (dvi milžiniškos nuorodos blogo viršuj). Pagyvensim, pamatysim ;)

tiesa, vėl nedidelė piešimo manija užėjo:

„Žudikas moters veidu“ arba „Vasariška vizija“

Piešiau per išleistuves. Piešinys visiškai neatspindi tikro išleistuvių stalo

Iki

Rodyk draugams