BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nah nah nah, konkursai | Blynas (nuoroda nebeveikia)

Dalyvauju dar vienam konkurse. Šį kartą „Piliečių respublika“. Liberalai rengia. Pateikėm (ne mano vieno darbas) trumpą video mistiniu pavadinimu „Blybas“. Ilgai netempdamas duodu video: nuoroda nebeaktyvi Jei patiko, prašau paspauskit like ;)

Galit spaust like net jei ir nepatiko. Tikrai nesupyksiu :D

Rodyk draugams

Melodija Valentino 14-ai dienai

Sukūriau feisbuko draugams :) Tokia melodija specialiai 2011-ųjų Valentino 14-ai dienai. Man tai ne itin didelė šventė, bet draugam patinka, tai, pamaniau, ta proga juos nudžiuginsiu :)

Rodyk draugams

Oh shitty day

Manau aišku kad nieko smagaus čia nebus. Neturiu kada rašyt, bet išsiliet kažkur reikia, nes matematika nesispręs…

Ryt anglų kalba. Prašė pirmus kelis skyrelius perskaityt. Bibliotekose vadovėlis yra, bet aš antras eilėj, negaliu paimt. Taigi negaliu perskaityt teksto. Kaina knygyne 18Lt. Neapsimoka, juo labiau kad gal dar galiu gaut iš bibliotekos.

Šiandien 18:00 (18:12 - vėlavo) Kauno viešojoje bibliotekoje vyko kinomanų filmų pristatymas. Bendrai - nieko gero. Dvi valandas spoksojau į nuobodžius vaizdus, banalias istorijas ir vienu metu net į tokį nonsensą, kad nesupratau kas vyksta filme. Atsisėdau irgi geroj vietoj - tarp labiausiai viską komentuojančių žiūrovų visoj salėj. Nusivyliau tais kinomanais. Matot, net iš mažosios rašau. Tik kelis filmukus iš 10 buvo įmanoma žiūrėt. Garsas irgi blogas buvo. Bet čia jau ne tiek kinomanai kalti, kiek prastos bibliotekos kolonėlės. Bet ir kinomanai manau…

Prašvaistęs 2,5 gyvenimo valandos, pagaliau grįžau į studentyną. Ir kas ten? Ogi nėra mano e. bilieto kišenėj. Dar pusvalandis pirmyn atgal nuo stotelės, kurioj išlipau, iki bendriko. Neradau. Dabar skalambiju varpais internete dėl prarastos kortelės ir ieškau kaip ją užrakint. Matyt rado kas. Ant kortelės vardas ir pavardė yra, tai tikiuosi ne koks suktas pilietis rado ir susiras mane facebook’e…. Jo… drambliuko svajonė.

Dabar reikės daug knistis kol kortelę atnaujinsiu ir pinigus persivesiu iš senosios.  O tai, aišku, kainuos.

Kai jum diena? Ką per valentino 14-tą veiksit?

Rodyk draugams

Tado kelionė pas Liną (moterį, nes Linas gali būt ir vyras)

Tadas ėjo gatve ir tyliai nusikeikė. Seniai jau nebuvo toks susikrimtęs. Nervų nenuramino ir kątik surūkyta cigaretė. Nors ką ten nuramins… niekad neramino. Puikiai tą žinojo, bet vis dar, kaip mažas vaikas, teisinosi tuo, kai kas paklausdavo, kodėl jis rūko.

“Kodėl tu rūkai? Tau nesmirda?”, kartą paklausė jo jaunesnis brolis, užtikęs Tadą traukiant cigaretę, nukniauktą iš mamos. Jam tada buvo 10 metų. Jaunėliui, ne Tadui. Pats Tadas vyresnis, kokiais 5 metais, kaip ir pridera žmoniškam “vyresniajam broliui”.

“Nelįsk”, atsakė jis. Dar ir dabar atsimena. Po to pridėjo “Ramina”, nes pasijautė per šiurkščiai atsakęs. Cigaretė ar ne, bet šeima juk svarbiau. “Tik mamai nesakyk, gerai?” dar paklausė ir spoksojo į jaunėlį, kol sulaukė teigiamo atsakymo.

Taip… Jau 9 metai nuo to laiko praėjo. O gal net daugiau, kur ten supaisysi. Tokius dalykus gali tik iš dienoraščio tiksliai atsimint, bet argi tu jį rašei? Tik galvojai, bet galiausiai nusprendei, kad gal kaip nors ir taip atsiminsi. Apgaudinėji save taip, kaip kitus su “raminančiom” cigaretėm. Veidmainystė sau tiesiai į akis. Ne, į smegenis. Iš jų išeina ir į jas tuojpat grįžta. Absurdas…

Na va, tiek iš to noro pasiruošti ką sakyti prieš pokalbį. Jau ir Linos namo laiptai matosi. Teks improvizuoti. Juk nesustosi prie durų kaip koks kvailelis ir nerepetuosi ką sakyti. Taip tik filmuose daro. Juk visi stebi: smalsi kaimynė, tūlas praeivis, konteinerio katė, šuo… dievas.

Tadas pabeldžia į duris ir po kelių sekundžių už jų pasigirsta švelnus pėdų tipenimas. Atsidaro durys, o už jų - jauna tamsiaplaukė moteris. Graži, deja, vedusi. Na, dabar jau ne visai… Bet vistiek deja.

Tadas įžengia pro duris, ir po kelių minučių prasideda sunkiausias jo gyvenime pokalbis. Kol kas, žinoma, nes jam bus ir sunkesnių. Tiek pokalbių, tiek situacijų. Tačiau su Lina jis viską ištvers. Kartu žmonės būna stipresni.

Rodyk draugams