Pataisymas: 2010 - 02 - 02

Pabandžiau šitą reikalą ir man jau užtenka :) padariau išvadą kad esant paprastu vartotoju užsidirbt galima tik lydimam sėkmės. Nemažos tokios… Reikia tiesioginių referalų daug prisirinkt, tada gal dar, bet be jų tai vargu ar įmanoma pasiekt tų gerai uždirbančių lygį. Taigi mano patarimas - nesiregistruokit :)

Taigi lankausi EziHippo svetainėj jau ilgokai, bet kuo toliau, tuo labiau ji stringa. nebegaliu daugiau, nes mane pradėjo nerviškai veikt… Dėl to susiradau naują pinigų kalimo būdą.

Susipažinkit su NeoBux. Tai yra PTC (Pay to click) svetainė. Joje užsidirbti lengviau, nes pačiam nebūtina ieškot naujų narių - juos galima išsinuomot :) . Sunku tik pradžioj, nes gauni kasdien 4 nuorodas peržiūrėt ir už kiekvieną gauni po centą (dar už referalų paspaudimus gauni pusę cento, nebent esi gold narys, tai gauni cielą centą ^^). Minimali išmoka 2$ (į AlertPay ir PayPal). Sakot taip neužsidirbsi? Taip, jei referalų neturėsi. Jų gali susirast taip kaip aš dabar ieškau, arba gali nuomot. Pigiausiai - už 0.75$ gali nusipirkt 3 referalus. Žinoma, kuo daugiau vienu kartu perki, tuo pigiau (visada galima nusipirkt max 100 referalų, bet kartais atsiranda ir 300, 200 referalų pirkimo mygtukas). Taigi, jei susidomėjot - registruokitės čia.

P.S. Tai yra kol kas GERIAUSIAS PTC saitas, todėl geriau nersit tikrai. Taip pat pasakau, kad ten yra nemažai lietuvių, (nevieno jų uždirbti pinigai net 1000$-10000$ siekia!). Jiem net atsikiras forumas yra, kuriam yra visa reikalinga informacija apie svetainę. Patikėkit - šitas būdas užsidirbt realus, tik kad reikia kažkaip tuos pirmus referalus gaut. Mano strategija yra arba susirast referalų ir su jų pagalba surinkt pirmuosiu 2$, kuriuos iškart išleisiu naujų referalų nuomai, arba eit iš kitų svetainių po kelis centus susirinkt, kad išeitų tie pradiniai 0.75$

Patiko (0)

Rodyk draugams