Taip jau išėjo, kad mokykloj buvau geras mokinys. Ta proga kartu su kitais gerai egzaminus išlaikiusiais abiturientais buvau pakviestas į “popietę su meru”. Čia vienas iš nedidelio miesto pliusų - gali asmeniškai pažinot merą ir jis net tavo vardą žino :D Maniau sėdėsim savivaldybės posėdžių salėj, jis pašnekės su mum ir tuo baigsis. Bet smagu, kad taip nebuvo :D Visi buvom nugabenti prie Lavyso ežero, į kaimo turizmo sodybą :) Labai graži vieta. Žinoma mus pasveikino, paprašė mokytojų pašnekėt, mokyklų direktorių. Ir tada, aišku, pačių mokinių XD Va šito tai nesitikėjau. Suvemblenau kažkokią nesąmonę apie atmosferą mokykloj. Aišku, labai gera tema, bet neišreiškiau visiškai. Turbūt niekas nesuprato ką turėjau omeny. O mintis labai gili buvo. Vienu žodžiu, net ir išėjęs iš mokyklos nenustoju failint… Bet nesvarbu. Kaip visada, vertą pasisakymo dalyką sugalvojau tik per “šaukštus po pietų” (tiesiogine ir perkeltine prasme). Pasisakymas būtų buvęs maždaug toks:

„Aš taip pat norėčiau padėkot savo mokytojai, direktoriui, bet nelinkėsiu visiem sėkmės. Žinau kad momentai, kada rimti posūkiai gyvenime priklauso tik nuo sėkmės, nebūna malonūs, todėl palinkėsiu visiem kuo mažiau tokių momentų, kuriuose pasisekimą lemia ne žinios su įgyta patirtimi, o tik sėkmė“.

Jei nesuprantat prie ko čia ta sėkmę, paaiškinu: praktiškai visi šnekėję “suaugėliai” mum jos linkėjo. Prie ko ji čia? Ar tam aš 12 metų namų darbus ruošiau, kad man taip reikėtų sėkmės? :) Taip, sutinku, sėkmė gerai, net labai gerai, bet vien ja grįstas gyvenimas kažkoks neužtikrintas būtų. Juo labiau man dažnai nesiseka, todėl skamba ironiškai, kai man linki sėkmės… Užtai mano direktorius buvo originalesnis (?). Suskėlė „tik nereikia išpuikt“ kalbelę XD. Kaži ką apie mane kiti protingi žmonės pagalvojo, nes ta jo kalba buvo faktiškai skirta tik man vienam. Daugiau mokinių iš mūsų mokyklos nebuvo :/

Bet svarbiausia kad pasijaučiau pagaliau priklausantis kažkokiai bendruomenei. Anksčiau vis ne į temą buvau. O va tądien buvo gerai.

Ačiū merui ;D

Beje, viskas vyko prieš mėnesį gal. Tiksliai nebepamenu.

Patiko (0)

Rodyk draugams