Manau aišku kad nieko smagaus čia nebus. Neturiu kada rašyt, bet išsiliet kažkur reikia, nes matematika nesispręs…

Ryt anglų kalba. Prašė pirmus kelis skyrelius perskaityt. Bibliotekose vadovėlis yra, bet aš antras eilėj, negaliu paimt. Taigi negaliu perskaityt teksto. Kaina knygyne 18Lt. Neapsimoka, juo labiau kad gal dar galiu gaut iš bibliotekos.

Šiandien 18:00 (18:12 - vėlavo) Kauno viešojoje bibliotekoje vyko kinomanų filmų pristatymas. Bendrai - nieko gero. Dvi valandas spoksojau į nuobodžius vaizdus, banalias istorijas ir vienu metu net į tokį nonsensą, kad nesupratau kas vyksta filme. Atsisėdau irgi geroj vietoj - tarp labiausiai viską komentuojančių žiūrovų visoj salėj. Nusivyliau tais kinomanais. Matot, net iš mažosios rašau. Tik kelis filmukus iš 10 buvo įmanoma žiūrėt. Garsas irgi blogas buvo. Bet čia jau ne tiek kinomanai kalti, kiek prastos bibliotekos kolonėlės. Bet ir kinomanai manau…

Prašvaistęs 2,5 gyvenimo valandos, pagaliau grįžau į studentyną. Ir kas ten? Ogi nėra mano e. bilieto kišenėj. Dar pusvalandis pirmyn atgal nuo stotelės, kurioj išlipau, iki bendriko. Neradau. Dabar skalambiju varpais internete dėl prarastos kortelės ir ieškau kaip ją užrakint. Matyt rado kas. Ant kortelės vardas ir pavardė yra, tai tikiuosi ne koks suktas pilietis rado ir susiras mane facebook’e…. Jo… drambliuko svajonė.

Dabar reikės daug knistis kol kortelę atnaujinsiu ir pinigus persivesiu iš senosios.  O tai, aišku, kainuos.

Kai jum diena? Ką per valentino 14-tą veiksit?

Patiko (0)

Rodyk draugams