BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bestalk’inant blogerius durnais serialais

Sveiki. Kilo vieną diena man kvaila mintis apie blog’erius ką nors sukurt. Pasirodo be krūvos tekstų rašytojų, turim keletą video blog’erių. Vieną tokią žinojau nuo seniau. Pasivadinusi „Kruopienė“. Užkliuvo ji savo… nežinau kuo. Nesąmonėm turbūt. Klausiau ar nenorėtų ką bendro padaryt, bet net neatsakė… Tai padariau bendrai ir be jos :D

Kaip Edvinas iš blogerių vagia

Įkvėpimo, jei galima tiap vadint, paėmiau iš Freddie W. ir DeStorm Konkrečiai šito video.

fun fact: kai kas komentaruose mačiau galvoja kad aš ten kompą išnešu :) Gerai, tegu galvoja. O jum, skaitytojam, pasakysiu kad ne kompas ten, o mano sesers tapytas paveikslas ;)

Vėliau pradėjau daugiau video blogerių ieškot. Pasirodo yra keli, susiskirstę mažom bendruomenėm. Geriausiai atsimenu tokį greitakalbį. Bet net vardo nežinau. Keista tik kad vėliausi jo video apie tą patį - jį. Žmonės užduoda jam klausimus, o jis su savo mergina greitakalbe juos atsako. Prasminga? Nežinau. Ne turbūt.

NEEeEEXT!!!#%#$&^

Rašiau dainą apie liūdną blogerį. Ir akordus net pasirašiau, galima dainuot kaip ir. Klausimas tik kada aš tai įrašysiu ir parodysiu vilkų gauj… internautam.

Kitos Naujienos:

Pradėjau su draugu serialą. Na nevisai pradėjau. Nebuvo ilgalaikės intencijos šiuo klausimu. Paprasčiausiai susėdom vieną dieną ir nusprendėm ką nors nufilmuot. Serialą pavadinom „20 galvos tūrio vienetų“, arba „20gtv“. Gavosi 8 serijos jo svaičiojimų mano klausimais :) Gal kiek nesąmonė, bet vistiek - pirmas serialas. Džiaugiuosi visai. Linkas į serialą čia <—

Rodyk draugams

Koncepcija gimstamumui skatinti

Skaičiau anglų kalbos namų darbą. Tekstas buvo. Apie pensijų problemas Europos sąjungoj. Bėda ta, kad gimstamumas mažėja, pinigai nuvertėja ir dabar dirbantys žmonės ateity turės per mažas pensijas. Buvo parašyta ir kaip valstybės bando verstis iš tos duobės. Pavyzdžiui bonusai už pensijinio amžiaus prasiilginimą, vyresnių žmonių konkurencingumo darbo rinkoj didinimas ir panašiai.

Nejauku pasidarė pagalvojus, kad Lietuvos toks likimas laukia. Ir tikriausiai žymiai greičiau nei kitų šalių. Pas mus gimstamumas absurdiškas… Reikia skatint! Kaip kinai 1950-aisiais :D Iš to ir gimė ( ;D ) koncepcija. Tiksliau ženklas, reiškiantis palankesnes sąlygas daugiavaikėms šeimoms:

Ženklas, pranešantis apie palankias sąlygas daugiavaikėms šeimoms

Didelių šeimų nariai, pamatę tokį ženklą, galėtų tikėtis geresnių sąlygų įvairiose vietose. Nesvarbu ar kuruojamose valstybės, ar privačių įstaigų. Pavyzdžiui yra renginys “po šiuo ženklu”. Jis automatiškai šaukia - „Valstybei draugiška šeima draugė ir mums“. Ir štai daugiavaikių šeimų nariams bilietas kiek pigesnis, arba yra pirmenybė gauti sėdimą vietą. Pritaikymo galimybių daug, o žmonės išradingi :) Atsirastų, manau, visokių variantų.

Dar apie patį ženklą. Jis šiuolaikiškas. Ne gėda būtų su tokiu sietis. Ženklo tikėtina reikšmė asmens atžvilgiu - „Mane nešioja šaunus žmogus. Jam ne visvien.“

Dar pora vizijų:

Žinoma, čia tik idėja :) Tas ženklas gal jau ką kito reiškia, bet mintis, manau, aiški. Eikit gelbėt tautos :D

Rodyk draugams

Melodija Valentino 14-ai dienai

Sukūriau feisbuko draugams :) Tokia melodija specialiai 2011-ųjų Valentino 14-ai dienai. Man tai ne itin didelė šventė, bet draugam patinka, tai, pamaniau, ta proga juos nudžiuginsiu :)

Rodyk draugams

Tado kelionė pas Liną (moterį, nes Linas gali būt ir vyras)

Tadas ėjo gatve ir tyliai nusikeikė. Seniai jau nebuvo toks susikrimtęs. Nervų nenuramino ir kątik surūkyta cigaretė. Nors ką ten nuramins… niekad neramino. Puikiai tą žinojo, bet vis dar, kaip mažas vaikas, teisinosi tuo, kai kas paklausdavo, kodėl jis rūko.

“Kodėl tu rūkai? Tau nesmirda?”, kartą paklausė jo jaunesnis brolis, užtikęs Tadą traukiant cigaretę, nukniauktą iš mamos. Jam tada buvo 10 metų. Jaunėliui, ne Tadui. Pats Tadas vyresnis, kokiais 5 metais, kaip ir pridera žmoniškam “vyresniajam broliui”.

“Nelįsk”, atsakė jis. Dar ir dabar atsimena. Po to pridėjo “Ramina”, nes pasijautė per šiurkščiai atsakęs. Cigaretė ar ne, bet šeima juk svarbiau. “Tik mamai nesakyk, gerai?” dar paklausė ir spoksojo į jaunėlį, kol sulaukė teigiamo atsakymo.

Taip… Jau 9 metai nuo to laiko praėjo. O gal net daugiau, kur ten supaisysi. Tokius dalykus gali tik iš dienoraščio tiksliai atsimint, bet argi tu jį rašei? Tik galvojai, bet galiausiai nusprendei, kad gal kaip nors ir taip atsiminsi. Apgaudinėji save taip, kaip kitus su “raminančiom” cigaretėm. Veidmainystė sau tiesiai į akis. Ne, į smegenis. Iš jų išeina ir į jas tuojpat grįžta. Absurdas…

Na va, tiek iš to noro pasiruošti ką sakyti prieš pokalbį. Jau ir Linos namo laiptai matosi. Teks improvizuoti. Juk nesustosi prie durų kaip koks kvailelis ir nerepetuosi ką sakyti. Taip tik filmuose daro. Juk visi stebi: smalsi kaimynė, tūlas praeivis, konteinerio katė, šuo… dievas.

Tadas pabeldžia į duris ir po kelių sekundžių už jų pasigirsta švelnus pėdų tipenimas. Atsidaro durys, o už jų - jauna tamsiaplaukė moteris. Graži, deja, vedusi. Na, dabar jau ne visai… Bet vistiek deja.

Tadas įžengia pro duris, ir po kelių minučių prasideda sunkiausias jo gyvenime pokalbis. Kol kas, žinoma, nes jam bus ir sunkesnių. Tiek pokalbių, tiek situacijų. Tačiau su Lina jis viską ištvers. Kartu žmonės būna stipresni.

Rodyk draugams

Tolerantiški trikampiai

Dar vienam konkurse sumaniau sudalyvaut :) Šį kartą pasitelkiau 3D grafiką. Dar niekad nieko panašaus nebuvau daręs. Modeliavau ir animavau su Blender. Bendrai renderino kokias 3-5 valandas (tiksliai nepasakysiu, nes tą dariau gabalais ir buvo nemažai testinių video). Apskritai video surenderintas  “prastesniais” nustatymais, kad mažiau laiko užtruktų. Nedaug jo buvo likę, tai teko skubint procesą… (Šiaip gal net būčiau pamėginęs HD variantą padaryt). Originalus filmuko dydis 853×480. Čia taip paskaičiavau kad gaunasi 16:9 :) Renderinau 25 kadrais per sekundę.

Gana įdomus įrašinėjimas buvo. Draugas kaip tik įsigijo mikrofoną, tai pas jį namuose įsirengėm trumpalaikę įrašų studiją. Ačiū jo tėvam už tai, kad leido triukšmaut iki 11 vakaro, o po to net ir į namus užvežė ;)

Apie muziką daug nepasakysiu. Pats padariau, per kokias 10 minučių :) Beje, jei jos fone negirdit - pasigarsinkit šiek tiek. Ji labai prisideda prie video turinio.

Taigi, smagaus žiūrėjimo ir laukiu komentarų :) (kad geriau žiūrėtųsi - paspausti ant dešinėje esančio banerio ir paaukot vaikams kelis pinigėlius).

Rodyk draugams

update’as

Praūžęs (per mano fb profilį) konkursas telefonui laimėt priminė man, kad turiu blogą :) pamaniau atnaujinsiu žinias apie save. Dabar “laisvalaikiu”, kitaip tariant kada prie kompiuterio būnu, kuriu interneto svetainę. Bus su muzika susijusi ir su pramogom. Tiksliai nesakysiu :P Taip pat užmečiau savo blogo projektą, kurį minėjau anksčiau. Gal kada ir atnaujinsiu jį, bet nežinau. Jei bus noro. Kas skaitė turbūt ir suprato, kad vargiai ar man jis gausis :D Kita vertus, mielam skaitytojui nėra ko nuliūst, nes jau minėjau kad “reiks palaukt”. Tik neminėjau kiek :D Tiesą pasakius galutinės datos nusistatęs ir neturėjau. Ir dabar neturiu. Užtai svetainę tikiuosi užbaigt iki vasaros pabaigos. Turbūt iki užbaigimo neturėsiu ką daugiau pasakot, tai sekanti naujiena bus apie jos paleidimą :D (tikiuosi) Tik baisu šiek tiek, kad tos svetainės vėl niekas nelankys, kaip ir ligšiolinių mano projektų (dvi milžiniškos nuorodos blogo viršuj). Pagyvensim, pamatysim ;)

tiesa, vėl nedidelė piešimo manija užėjo:

„Žudikas moters veidu“ arba „Vasariška vizija“

Piešiau per išleistuves. Piešinys visiškai neatspindi tikro išleistuvių stalo

Iki

Rodyk draugams

MorkaKepuraitė | Wordpress tema

Sukūriau ir Wordpress sistemai pritaikiau savo sugalvotą dizainą. Pavadinau jį “MorkaKepuraite” :D Ir žinot ką? Tai yra pirmasis dizainas, kurį pritaikiau kokiais nors TVS! Man šventė :)

Pats dizainas gana paprastas, bet išsiskiriantis savo komentarus skatinančiom žinutėm ir vieta 100×100px dydžio avatarui (nuotraukėlei) viršuj ;D

Štai nuotrauka (paspaudę ant jos pamatysit pilną vaizdą):

Jeigu jum patiko šitas šablonas, galiu atsiųst :)

Rodyk draugams

Piešimas telefonu? | Keli mano piešiniai

Jau minėjau, kad čia kada laimėjau iPhone telefoną. Jau mėnesis+ prabėgo nuo to laiko ir pro mano rankas per tą laiką praėjo nemažai programėlių (app’sų taip vadinamų). Daugiausia tai buvo žaidimai, tačiau jų tarpe buvo (vis dar yra) ir dvi piešimo programos. Tai “Brushes” ir “SketchBook”. Pastaroji savo įrankiais geresnė, ja lengviau spalvas suliet, bet man kažkaip nesigauna su ja konkrečius kontūrus padaryt. Atvirai pasakius aš į ją daug nesigilinau. Neradau greit ko reikėjo ir palikau.

“Brushes” man patiko labiau. Ji ganėtinai paprasta, turi pagrindines reikalingas funkcijas, layer’ius, ir nors spalvas suliet sunkiau nei su “SketchBook”, bet kažkodėl piešt su ja išeina geriau :D

Abi programos man atrodo leidžia paišyt 320×480 (iPhone’o ekrano raiška) dydžio piešinius, tai panaudot faktiškai nėra labai kur. Aš užsidedu kaip wallpaper’ius ir man gerai XD

Taigi mano piešiniai (nupiešimo eilės tvarka):

Siena (wallpaper - paper XD )

Siena (wallpaper minus paper XD )

Veidukas už lentų

Veidukas už lentų

Dalis veido (norėjau iš pradžių tik akį pabandyt nupiešt, bet tuščia atrodė)

Dalis veido (norėjau iš pradžių tik akį pabandyt nupiešt, bet tuščia atrodė)

Tai tiek. Dabar prisiminiau kad yra ir daugiau, bet pamiršau juos išsikelt. Šiaip jie blogesni už šitus ;D

Spauskit “patiko” už tą mielą veiduką lentose. Prašau ^^ Ne, aš rimtai. Paspauskit.

Rodyk draugams

o0.lt debiutas!

Taigi, jau galiu leist žmonėm eit į mano puslapį :D Jo esmė yra ta, kad lankytojai galės parašyt keisčiausius, karčiausius, absurdiškiausius savo gyvenimo nutikimus ir paskaityt panašias kitų žmonių istorijas. Galės palygint savo situaciją su kitų. Gal taip net pasiguos ;) Projektas, manau, dar pasitarnaus ir tuo, kad leis artimiau žmonėm pažint vieniem kitus, suprast, kad klysta visi, kad ne jiem vieniem kartais nepasiseka, kad visi kartas nuo karto patenkam į kvailas situacijas, ir, galų gale, kad visi esam žmonės :)

Realiai idėja kilo man eilinį kartą beieškant smulkaus versliuko.  Sugalvojau šitą puslapį ir jo idėja sutapo su viena mano seniai gliaudyta mintim, jog kartais žmonės perdeda jiem nutikusių įvykių “blogį” ir net nepagalvoja, kad jeigu tai atsitiktų kam kitam, labiau savim pasitikinčiam, tai tas įvykis nebūtų jau toks ir baisus. Gal net būtų juokingas! (gerąja prasme) O čia ima ir pergyvena, nervinasi, stresuoja.

Ir, kaip jau sakiau,  turėtų padėt lankytojam pažint vieniem kitus ir susiprast visuomenėje, kurioije jie patys gyvena. Sužinot jos gerąsias puses ir ydas. Pamatyt, kad aplinkiniai žmonės ne robotai (čia ir man praverstų), kad ir jiem visko nutinka. Gal net sužinot tokių dalykų, apie kuriuos net svajot nesvajojo?

Kita vertus, puslapis atlieka ne vien “gerosios samarietės” vaidmenį. Žmonės gali užsukt ir šiaip įvairių nuotykių paskaitinėt, pasijuokt iš absurdiškų situacijų (juk tai anekdotų esmė), ir net pabandyt apmulkint kitus lankytojus įdėję išgalvotą nuotykį ;D Vartotojai, taip pat gali balsuot už patikusius nutikimus, bandyt atspėt, ar tik nemeluoja jiems patiems.

Jei viskas klosis gerai, dar bus įdėta komentavimo (patarimų) galimybė, kategorijos, nuotaikos ir, svarbiausia, normalus adresas ;D Taigi kviečiu pabūt pirmaisiais lankytojais! (spauskit paveiksliuką)

Ir negailėkit kritikos, patarimų, visko! :D Ir šiaip būtų gerai jei pasakytumėt man kaip reikia rašyt, ar “žoskai”, ar “žostkai”?

Rodyk draugams

“Šakutė - peilis” | Naujas 3D darbas

Ekonomikos pamokai reikia paruošt prekės reklamą. Aš sugalvojau reklamuot “šakutę - peilį”. “Šakutė - peilis” yra šakutė su stalinio peilio “kauburėliais” šone, todėl valgant nereikia naudot to tokio nepatogaus, sunkiai valdomo  ir visokio kitokio blogo peilio. Jo aš dažniausiai valgydamas ir nenaudoju.

Stalas, “šakutė - peilis” ir puodelis yra mano modeliai. O ten fone kažkokios virtuvės nuotrauka (photoshopu pridėta). Nežinau ar toks išradimas jau egzistuoja,  bet jei ne, tai jis mano ;D Dar jei lankotės Tado V. bloge pamatysit, kad apačioj užsidėjau tokią pačią stiliovą juodą juostelę pavadinimui ir autoriui užrašyt, kaip kad jis savo paveiksliukam deda XD Oi koks aš… aaam… “kopijuoklis” (nieko geriau nesugalvoju :D )

O jei jau apie reklamą prašnekom, tai šį šeštadienį pas mano buvo atvažiavę “vandens patikrint”. Paskambino iš vakaro, 8 VALANDĄ!, ir klausia ar nenorėtumėm nemokamo vandens tyrimo. Ok sakom, atvažiuokit. Tai kai atvažiavo, įgrūdo kažkokį aparatą vandenin (nemačiau tos dalies) ir pareiškė kad “rodo 150, o turėtų rodyt 50″. Kaži ko? Po to padarė elektrolizę mūsų šulinio vandenukui (stiklinėje) ir jame susidarė rudos apnašos, dar ten koks galas. Ir čiūvelis (buvo dviese - vairuotojas ir rekLAMERIS. Pastarasis išsikvepinęs ir daug kalbantis) nustebęs: “Ir jūs tokį vandenį geriat?!”. Pradėjo knist protą apie sveikatas visokias, “kaip jūs dar akmenų neturit??! 0.0 ?” ir pan. Dar pasakė kad mūsų vanduo esą geresnis nei tas, kurį kartais perkam iš parduotuvės. Tai pala, galvoju. Jei aš galiu tą vandenį parduotuvėj nusipirkt, tai gal jis yra normalius testus perėjęs, gal normas atitinka? O jis man sako kad mano vanduo DAR geresnis ir kad būtų juokingiau siūlo nusipirkt vandens filtrą už 4000+ Lt ( rekLAMERIO žodžiais “3,5 Lt per dieną. Ar galit tiek išleist savo sveikatai?” ), kuris man vandenį išvalys nuo VISKO (ir kas gerai, ir kas blogai), o tada prisodrins tuo, ko reikia.

Vienu žodžiu praleidau 20min. savo gyvenimo nemaloniai, piktinančiai ir naglai reklamai, o tas atšiaurus pokalbis mane nervino dalį likusios dienos. O blogiausia tai, kad tie jų testai buvo niekiniai. Jokios naudos…

Brr, kai prisimenu, tai ne pačius geriausius jausmus sukelia. Kaip gali būt žmonės tokie nagli ir eit smegenis pudrint paprastiem piliečiam?

Ecgh, atsikratom šitos minties įsivaizduojamai purtydami galvą :) Taigi, vertinkit mano “peilį - šakutę” ir komentaruose parašykit kaip valgot: ar su peiliu, ar viską “riekiat” šakutės braiuna kaip kad aš?

P.S. Parašykit jei rasit šitą išradimą jau įgyvendintą ir spauskit “patiko” :)

Čiau ;D

Pataisymas (2009 spalio 15): Kaip ir maniau, toks išradimas jau yra. Bent jau draugas sakė kažkur matęs.

Rodyk draugams