BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įrašas konkursui

Oi seniai nematyti :) Rašau nes skubu spėt į Rūko Vakario konkurso traukinį :D Anyway

Toliau skaitant reikia klausysi šitą: www.youtube.com/watch?v=VMfs1rlw4tc

Naktį, po skaisčia mėnesienos šviesa klaidžioja jauna mergina. Aplink ją regėti vien tik sniegas, o iš juodo dangaus pamažu supdamosis krenta pūkuotos snaigės. Mergina dėvi tik baltą suknelę, bet jai nešalta. Tai šilta žiemos naktis. Mergina žingsniuoja lėtai, grakščiai kilnodama smulkutes pėdas, lyg braidydama po debesis savo svajose. Ji visiškoje ramybėje. Mėnesiena maudo merginą savo šviesoje, o krentančios snaigės glosto baltą jos veidą bei rankas. Apsupta to grožio ir paslapties ji, visgi, liūdi. Liūdi, nes kažko jos gyvenime trūksta. Dėl to čia ir klaidžioja - šioje magiškoje plynėje, šiame sapne, savo galvoje…

Bet ima švisti, aušta rytas. Laiko tėkmė niekur nedingo. Nenoromis pabėga visos svajos ir rami tamsa, o priešakyje ima ryškėti figūra to, kas, galbūt, yra šio liūdesio priežastis. O gal - sprendimas. Susitikimas neišvengiamas. Mergina kilsteli galvą, nužvelgia naują pakeleivį ir ima kartu su juo tolti horizonte. Skambant fanfaroms mergina nedžiūgauja. Ji tiesiog tikisi kad viskas bus gerai.

Teh end.

Rodyk draugams

Ežys nusišneka :)

Ežys. Tinklas, kurį pats naudoju, bet tikrai nemanau jį labai išskirtiniu esant :D Sugalvojo gi naują “tai ne akciją”. Papildai sąskaitą 9lt ir gauni ten sms’ų bilekiek. Įdomu tik tai, kad šita “tai ne akcija” vienareikšmiškai beprasmiu paverčia vieną iš jų užsakomų planų. Konkrečiai „Šnekantiems ir rašantiems“. Klausimas ar čia jie susivėlė, ar aš kažko nematau? Gal pravers jums, mieli internautai ;)

Paveiksliuką pasididinkit (taupau jūsų duomenų srautą, jeigu paveikslėlis nedomina ;) )

Išsididinkit, bus geriau matyt

Planų palyginimas

Rodyk draugams

Vasara jau arti

Greitu laiku naują video įkelsiu. Šiaip net du galėčiau, bet pirmas nelabai patinka, tai nenoriu net rodyt… Reklama konkursui. Apie maksimos stipendiją :D Tik jis labiau mano sesės nei mano. Gal net ne į temą būtų jį kalt pas save.  Antras irgi reklama, tą parodysiu, bet greičiausiai tik po gegužės 9d.

Rodyk draugams

Nah nah nah, konkursai | Blynas (nuoroda nebeveikia)

Dalyvauju dar vienam konkurse. Šį kartą „Piliečių respublika“. Liberalai rengia. Pateikėm (ne mano vieno darbas) trumpą video mistiniu pavadinimu „Blybas“. Ilgai netempdamas duodu video: nuoroda nebeaktyvi Jei patiko, prašau paspauskit like ;)

Galit spaust like net jei ir nepatiko. Tikrai nesupyksiu :D

Rodyk draugams

Oh shitty day

Manau aišku kad nieko smagaus čia nebus. Neturiu kada rašyt, bet išsiliet kažkur reikia, nes matematika nesispręs…

Ryt anglų kalba. Prašė pirmus kelis skyrelius perskaityt. Bibliotekose vadovėlis yra, bet aš antras eilėj, negaliu paimt. Taigi negaliu perskaityt teksto. Kaina knygyne 18Lt. Neapsimoka, juo labiau kad gal dar galiu gaut iš bibliotekos.

Šiandien 18:00 (18:12 - vėlavo) Kauno viešojoje bibliotekoje vyko kinomanų filmų pristatymas. Bendrai - nieko gero. Dvi valandas spoksojau į nuobodžius vaizdus, banalias istorijas ir vienu metu net į tokį nonsensą, kad nesupratau kas vyksta filme. Atsisėdau irgi geroj vietoj - tarp labiausiai viską komentuojančių žiūrovų visoj salėj. Nusivyliau tais kinomanais. Matot, net iš mažosios rašau. Tik kelis filmukus iš 10 buvo įmanoma žiūrėt. Garsas irgi blogas buvo. Bet čia jau ne tiek kinomanai kalti, kiek prastos bibliotekos kolonėlės. Bet ir kinomanai manau…

Prašvaistęs 2,5 gyvenimo valandos, pagaliau grįžau į studentyną. Ir kas ten? Ogi nėra mano e. bilieto kišenėj. Dar pusvalandis pirmyn atgal nuo stotelės, kurioj išlipau, iki bendriko. Neradau. Dabar skalambiju varpais internete dėl prarastos kortelės ir ieškau kaip ją užrakint. Matyt rado kas. Ant kortelės vardas ir pavardė yra, tai tikiuosi ne koks suktas pilietis rado ir susiras mane facebook’e…. Jo… drambliuko svajonė.

Dabar reikės daug knistis kol kortelę atnaujinsiu ir pinigus persivesiu iš senosios.  O tai, aišku, kainuos.

Kai jum diena? Ką per valentino 14-tą veiksit?

Rodyk draugams

Mis Lietuva - būsima reklamos auka?

Matyt niekad nebūtumėt pagalvoję, kad domiuosi mada. Ir jūs teisūs, nes nesidomiu. Tačiau pro akis nepraleidau tiesiog akivaizdžios reklamos galimybės vietiniam buitinių prekių gamintojui — „Grigiškėms“. Jei nesuprantat kuo tai susiję su „Mis Lietuva“, akivaizdžiai ir patys grožio pasauliu nesidomit. Galimybė atrodo maždaug taip:

Ach, tas žodžių žaismas. Originali nuotrauka ne mano ir nežinau kieno. Ir tubūt akivaizdu, kad ji to nesakė. Bent jau aš negirdėjau.

Manau daug kas apie tai pagalvojo, tik niekam nieko nesakė :) Būtų tikrai originali reklama, bet manau šių metų mis “nepasirašytų ant šito reikalo” XD

Beje, nuotrauką radau neatspėsit kur. Ogi olialia (curse you, tfu tfu tfu) puslapy. Ką ji, po galais, ten veikė? Jei būčiau mis komisijoj, pirmu numeriu išmesčiau visas merginas, kurios su olialia susiję. Po galais. Tai gi dar žemiau nei ant tualetinio popieriaus etiketės puikuotis.

Rodyk draugams

Atidaviau account’ą

Atsisiunčiau jau seniai mano užmestą žaidimą - Tales of Pirates. Pažaidžiau kelias dienas ir supratau, kad iš jo jokios naudos. Juo labiau kad žaidime susiradęs draugą sužinojau, kad jam 11 metų… Jo, galvoju, ką aš čia dabar darau? Tai va prieš minutę savo account’ą bandžiau parduot už $, bet niekas neėmė. Per senas žaidimas matyt. Tai ėmiau ir atidaviau. Su 248 mall points. Čia apie 10$ net verta būtų buvę :D nors realiai tai ne. Anyway, dabar kažkiek gaila. Aš va laksčiau, lvl kėliau, konkursuose seniai dalyvavau ir tuos taškus gavau, o va dabar atidaviau kažkam visiškai iš oro. Kaži kaip jis su mano veikėjais elgsis?… XD Jaučiuosi kaip tas studentas iš “Toy Story 3″, kai mergaitei savo vaikystės žaislus atidavė.

Bet manau gerai padariau. Dirbt reikia, studijom ruoštis :D

Coming up next: Max’imos boba gone crazy.

Rodyk draugams

Keičiu aparatūrą :)

Sveiki.

Nusipirkau mokslam kompiuterį. Laptopą žnoma, nes stacionariam nebus vietos :/

Tai va, mano kompiuteris: ACER Extensa 5635Z

Su 2GB RAM’o 320GB HDD (nors realiai tai 305GB), 2,3GHz procesorius. Manau IT mokytis pakaks :) Labai džiaugiuosi pirkiniu, nes realiai tai ieškojau pigiausio kokio tik įmanoma su 15″ colių monitorium, o gavosi visai neblogas daiktas. Bent jau pagal internautų testus, benchmark’us visokius. Šitas kompiuteris tiesiog sutvertas darbui :) (bet ne žaidimam, jei kam įdomu)

Buvo su man gyvenime nematyta OS: Linpus Lite. Čia vienas iš Linux variantų taip suprantu. Anyway, iš pradžių buvau persigandęs, pamatęs ką gavau. Visiškai nesuprantama man ten viskas buvo, nepatogu, ribota. Tikėjausi Ubuntu, o čia! Tada pusę valandos ieškojau kaip įsirašyt kitą operacinę sistemą. Reikėjo į komendinę eilutę porą dalykų įrašyt. Tada dar 10 minučių kol radau, kur ta nelemta eilutė Linpus’e yra. Bet radau :D Dabar instaliuoju Windows XP, 76% formatavimo baigta ;D Gal ant viršaus ir Ubuntu įsirašysiu.

Ir kaip galvojat, gal pabandyt Windows 7?

Rodyk draugams

update’as

Praūžęs (per mano fb profilį) konkursas telefonui laimėt priminė man, kad turiu blogą :) pamaniau atnaujinsiu žinias apie save. Dabar “laisvalaikiu”, kitaip tariant kada prie kompiuterio būnu, kuriu interneto svetainę. Bus su muzika susijusi ir su pramogom. Tiksliai nesakysiu :P Taip pat užmečiau savo blogo projektą, kurį minėjau anksčiau. Gal kada ir atnaujinsiu jį, bet nežinau. Jei bus noro. Kas skaitė turbūt ir suprato, kad vargiai ar man jis gausis :D Kita vertus, mielam skaitytojui nėra ko nuliūst, nes jau minėjau kad “reiks palaukt”. Tik neminėjau kiek :D Tiesą pasakius galutinės datos nusistatęs ir neturėjau. Ir dabar neturiu. Užtai svetainę tikiuosi užbaigt iki vasaros pabaigos. Turbūt iki užbaigimo neturėsiu ką daugiau pasakot, tai sekanti naujiena bus apie jos paleidimą :D (tikiuosi) Tik baisu šiek tiek, kad tos svetainės vėl niekas nelankys, kaip ir ligšiolinių mano projektų (dvi milžiniškos nuorodos blogo viršuj). Pagyvensim, pamatysim ;)

tiesa, vėl nedidelė piešimo manija užėjo:

„Žudikas moters veidu“ arba „Vasariška vizija“

Piešiau per išleistuves. Piešinys visiškai neatspindi tikro išleistuvių stalo

Iki

Rodyk draugams

Kodėl man reikalingas Sony Ericsson Xperia (teiginys)

Kadangi jau antra diena esu informatiką (ne visai tikslus pavadinimas, bet nesigilinkim) studijuojantis žmogus, man Xperia praverstų kuriant programas. Geras ir konkurencingas programas kompiuteriui šiais laikais rašyt yra labai sunku, tai jau ne vieno žmogaus darbas, tuo tarpu mobiliųjų telefonų rinka dar ganėtinai laisva. Taigi norėčiau turėti šitą telefoną tam, kad galėčiau kurt jam programas (tame tarpe ir žaidimus (su galimybe įsijungt lietuvių kalbą :D )). Labai padėtų programavimo mokantis, *chemlaikąkartaisprastumtchem*. Dar labai gerai būtų toks telefonas, nes tada galėčiau vienam iš egzaminų kurt „Andriod“ programą ir su Xperia parodyt. Juo labiau kad jau dabar turiu vieną gerą mintį (ir porą ne tokių gerų) telefono programai, bet pačio telefono neturiu , tai nėra “ant ko” patikrint kaip veikia :/

Ir šiaip aš noriu šito telefono :) Galėčiau paskambint tetai į Egiptą ir pasakyt, kad grįžtų į Lietuvą…

Pataisymas: O, ką radau: „5 MP fotoaparatas , 400×600 @30 fps“. Dabar dar labiau reikia :D

Ne į (tą) temą>> Noriu atsiprašyt už melą praeitam post’e. Aš sakiau: „100% iš nieko nesurinksiu, bet 50% tikiuosi perkopt visuose šešiuose egzaminuose :)“. Tai va, visgi gavau 100, iš anglų :D Dėl 50% nesumelavau, bet atestato su pagyrimu vis tiek negavau. Oi ta likimo ironija :)

O neseniai stojimai buvo! „Lama“ daug pokštų krėtė. Gerai kad įstojau į nemokamą, tai sužinojau kur patekau iškart. Nereikėjo laukt iki sekančios dienos kol jie pas save klaidas išsitaisys :D

Ir paskutinė naujiena - užvakar dokumentus pildžiau ir dabar jau esu KTU „Informacinių sistemų“ studentas ;) Baigęs galėsiu kurt tokius daiktus kaip „LAMA BPO“ :) Tik tikiuosi geresnius :D

Rodyk draugams